Teraz jest N, 12 maja 2024, 21:42

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251 ... 439  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: So, 11 cze 2016, 14:37 
Offline
Jak poprawią wyciszenie tak samo jak w pierwszym liftingu to już widzę poprawę <hahaha>


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: So, 11 cze 2016, 16:26 
Offline
Immo w cenie czyli te za 1200 zł na kartę ?

Machine Gray Metallic ciekawe jak wypadnie vs Meteor gray.


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: So, 11 cze 2016, 17:22 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 26.07.2014
Posty: 125
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Meteor Gray będzie wycofany, w jego miejsce wejdzie Machine Gray. Dużo bym dał żeby zobaczyć dwie stojące obok siebie mazdy w tych kolorach albo chociaż zdjęcie w dużej rozdzielczości. Na niektórych zdjęciach Machine Gray wygląda rewelacyjnie- MX5, a na innych przeciętnie CX9.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 11 cze 2016, 17:53 
Offline
Kolor rzecz gustu, na mój gust gj wygląda dobrze tylko w dwóch kolorach :wink: takich jak Polska flaga. Swoją drogą paleta barw jest bardzo uboga, przydał by się jakiś odcień niebieskiego inny niż blue reflex albo zielonego.


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: So, 11 cze 2016, 17:59 
Świeżak
Offline
Od: 25.03.2016
Posty: 26
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Nie widzę osobnego tematu odnośnie akcji Ambasador Mazdy. Polega to na polecaniu kolejnym osobom zakupu samochodu, w tym samym salonie, w ciągu 6 miesięcy od kupna własnego auta. Nagrodą dla polecającego jest pierwszy przegląd za 1pln. Dane polecającego można (o ile dobrze zrozumiałem) podać zarówno przy zamawianiu jak i dopiero przy odbiorze mazdy, więc jeśli ktoś już oczekuje na odbiór samochodu, to może jeszcze sprawić komuś prezent. Można by założyć osobny temat polecających się osób - w ten sposób kolejne osoby (po zarejestrowaniu się w w/w akcji), wpisujące się po zakupie samochodu stawały by się ambasadorami dla kolejnych kupujących. Link do opisu i regulaminu akcji: http://www.mazda.pl/oferta/program-more ... rem-mazdy/.
Pozdrawiam.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 11 cze 2016, 19:20 
Bywalec
Offline
Od: 05.03.2015
Posty: 465
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
ZBANOWANY!
Sidi bardzo fajna inicjatywa - choć chyba mało osób bierze nową mazdę nie-w-leasing (tak obstawiam, może się mylę)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 11 cze 2016, 22:03 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 23.04.2016
Posty: 385
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: lubelski
szerak napisał(a):
ddreporter , powiedz mi to są same końcówki czy to jest ten kompletny sportowy tłumik??? Jeśli kompletny sportowy tłumik , jakie są twoje odczucia z jazdy, jakbyś porównał go do seryjnego?

będę odbierał nową szóstkę w listopad - grudzień - model 2017, zastanawiam się nad tym sportowym kompletnym tłumikiem, ale podobno jest bardzo głośny i mało komfortowy, miałem okazje jeździć CX-3 ze sportowym tłumikiem który jest w ofercie Mazdy, ale auto w środku przy wyższych obrotach zachowywało się głośno i przy dłużych odcinkach jest to dokuczające.
A znowu na zewnątrz ten tłumik brzmi bardzo ale to bardzo fajnie mruczy :)


To są same końcówki, przed całym sportowym tłumikiem przestrzegano mnie w salonie bo za głośno więc zamontowałem same końcówki, dźwięk ten sam ale wygląd super

_________________
Lublin to nie dziura :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 11 cze 2016, 22:22 
Świeżak
Offline
Od: 25.03.2016
Posty: 26
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
makaronek napisał(a):
Sidi bardzo fajna inicjatywa - choć chyba mało osób bierze nową mazdę nie-w-leasing (tak obstawiam, może się mylę)

Ja mam w leasingu i dostałem gadżety z more&more jak i kartę VIP oraz zaproponowano mi zostanie ambasadorem. Także dotyczy to chyba każdego nabywcy. Spróbuję założyć taki temat, a nuż się rozkręci.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 12 cze 2016, 11:04 
Amator
Offline
Od: 11.06.2016
Posty: 72
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
Z tymi rabatami jest u nich naprawdę ciężko , ja ugrałem 5% !!! Więc gdyby ktoś był zainteresowany zakupem w Białymstoku, proszę o kontakt, bardzo miła obsługa , nie było tutaj żadnego obojętnego podejścia do klienta z ich strony, jak to jest w przypadku innych salonów.

Odnośnie nowego koloru Machine Gray Metallic, jak wcześniej jeden przedmówca wspomniał na MX5 RF wygląda świetnie, ale czy to nie jest zasługa gry światłem i podrasowanych zdjęć? Bo gdy się patrzy ma zdjęcia czy filmy CX9 to tyłka nie urywa...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 12 cze 2016, 12:20 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 26.07.2014
Posty: 125
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Cytuj:
Odnośnie nowego koloru Machine Gray Metallic, jak wcześniej jeden przedmówca wspomniał na MX5 RF wygląda świetnie, ale czy to nie jest zasługa gry światłem i podrasowanych zdjęć? Bo gdy się patrzy ma zdjęcia czy filmy CX9 to tyłka nie urywa...


To ja pisałem wcześniej. Właśnie zamawiać w październiku Machine Gray w ciemno, a potem można się rozczarować? To kolor premium taki jak Soul Red, dopłacać za niego- ciekawe czy warto i ciekawe jak wypada w porównaniu z Meteor Gray, który wycofają. W Mercedesie są fajne kolory np. szary mat. Jednego dnia jak mijałem takiego Mercedesa to sobie pomyślałem, że GL świetnie by wyglądała w tym kolorze.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 12 cze 2016, 16:19 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 23.04.2016
Posty: 385
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: lubelski
Co na żywo to na żywo, ja w ciemno koloru bym nie wybrał bo jak dla mnie za duże ryzyko a grunt to 100% zadowolenie z wyboru :)

_________________
Lublin to nie dziura :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 12 cze 2016, 19:01 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 20.11.2014
Posty: 817
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Widził ktoś Mazde 6 w złym kolorze?

_________________
http://www.3dosetki.pl - strona motoryzacyjny opisujący tę bardziej ekscytującą jej część


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 12 cze 2016, 19:46 
Amator
Offline
Od: 11.06.2016
Posty: 72
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
A kiedy do salonów trafi takowy MX5 RF??? wtedy byłaby szansa obejrzenia tego koloru Machine Gray...

garry2012 masz racje odnośnie tego koloru mercedesa, też go widziałem na żywo, naprawdę robi wrażenie... ale w mercedesie ten lakier kosztuje ponad 10 tys zł! Gdyby Machine Gray wyglądał tak samo efektownie nie zastanawiałbym się, na chwilę obecną zostaje przy snow flake.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 13 cze 2016, 17:45 
Bywalec
Offline
Od: 23.02.2016
Posty: 439
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
jakoś na jesieni ma bodajże trafić


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 14 cze 2016, 13:13 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 20.11.2014
Posty: 817
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Mały przeciek z Mazdy USA

Obrazek
Obrazek

Hmm, jakieś nowe sportowe siedzenia, guziki, pojemniki, przeszycia...

_________________
http://www.3dosetki.pl - strona motoryzacyjny opisujący tę bardziej ekscytującą jej część


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 14 cze 2016, 13:57 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 11.06.2016
Posty: 196
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Niektore z tych rzeczy odnoszą się tylko do wersji USA


Nastukane z Tapatalk

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 14 cze 2016, 14:08 
Stały bywalec
Offline
Od: 09.09.2014
Posty: 909
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: mazowiecki
Ale chyba najbardziej cieszy pozycja o zwiększeniu grubości szyb w przednich drzwiach. Zastanawiam się czy to cokolwiek zmieni. A przynajmniej pojawiła się świadomość, że z hałasem nie jest ok.

_________________
http://www.3dosetki.pl - motoryzacja z nieobiektywnej i ekscytującej strony


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 14 cze 2016, 14:13 
Offline
Ciekawe czy te szyby podejdą do naszych "wersji", czy np. zmienią jakieś mocowania, uszczelki itp.
I wymiana to będzie więcej niż 1 kPLN. Bo jakoś w akcję serwisową poprawiania wypuszczonych sztuk to nie wierzę.. :(
Ciekawe jak działa PZU Autoszyba? Może akurat podejdzie pod taką wymianę..?
"Przypadkowy" włam cegłą zawiniętą w poduszkę w okolicach ASO.. :)


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 14 cze 2016, 14:31 
Świeżak
Offline
Od: 12.05.2016
Posty: 19
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Na tym forum gdzie wrzucili te dokumenty odnośnie wersji 2017 kilkakrotnie jakiś dealer mazdy (czy ktoś w jakiś tam inny sposób z mazdą związany) pisał że nowy head up na 100% będzie na szybie jak w cx9, nie na pleksi.
Póki co średnio chce mi się to wierzyć, ale jeśli to prawda to świetna wiadomość. Przydałoby się jakieś oficjalne oświadczenie w końcu :3


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 14 cze 2016, 17:58 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 11.06.2016
Posty: 196
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Też to czytałem, ale w salonie mi powiedzieli że pełnokolorowy ale na pleksi. Oficjalna prezentacja chyba 01.07.2016 i wtedy już będzie wszystko jasne.


Nastukane z Tapatalk

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 14 cze 2016, 21:37 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 26.07.2014
Posty: 125
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Gdzie będzie można śledzić tą prezentację?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 17 cze 2016, 09:14 
Świeżak
Offline
Od: 17.06.2016
Posty: 18
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: wielkopolski
Zamówilem 6stkę wagon skyenergy 2.0b, odbiór w połowie listopada. Dealer powiedział, że w roczniku modelowym 2017, będą zmiany w wyposażeniu, jakie to dokładanie nie wie, bąknął coś o SCBS w skyenergy. Cena w stosunku do cennika 3.000 PLN więcej. Rabatu żadnego, ponieważ nie zna jeszcze cennika. W umowie jest zapis, że jeśli w międzyczasie będą jakieś promo, to zostaną uwzględnione mimo ustalonej już ceny oraz konfiguracji auta. Na zamówieniu, mimo że to rocznik modelowy 2017, nie ma wyszczególnionych żadnych różnić w stosunku do aktualnego katalogu. No może lusterka składane automatycznie.
Z niecierpliwością czekam na jakieś informacje o zmianach - w necie zero informacji, na stronach amerykańskich owszem coś można znaleźć, ale czy to też będzie u nas? Mam nadzieję, że poprawią te uszczelki i grubość szyb -
Niepokoi mnie ten hałas podczas jazdy autostradowej, rzeczywiście jest taka masakra? Myślicie że w obecnej "junku" jakim jeżdzę, Toyota Ave 2004, 2.0b, jest lepiej wyciszone niż w aktualnej 6stce?
Pozdrawiam!


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 17 cze 2016, 09:22 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 17.12.2012
Posty: 2373
Rok produkcji: 2019
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: śląski
lewmar napisał(a):
rzeczywiście jest taka masakra? Myślicie że w obecnej "junku" jakim jeżdzę, Toyota Ave 2004, 2.0b, jest lepiej wyciszone niż w aktualnej 6stce?

Najlepiej sam się przejedź.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 17 cze 2016, 10:29 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 23.04.2016
Posty: 385
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: lubelski
Hałas w mojej ocenie nie jest straszny i moim subiektywnym zdaniem więcej zamieszania z tym hałasem niż to wszystko warte. Przy 150 - 170 na trasie żadnego niewiadomo czego nie ma, koleżanka która siedziała z tyłu zapytana o hałas powiedziała, że żadnego nie zauważyła i sam jakbym się tutaj nie naczytał to nie wiedziałbym o tym problemie:)
Do tej pory użytkowałem Seata Leona, Passata B6, BMW 3GT - szczególnie Beta uchodzi za auto dobrze wyciszone, w Maździe jest minimalnie głośniej, mój model jest w zupełności cichy :)
Koleżanka wychodząc w stolicy z tylniego fotela podsumowała, że 'fajny ten mój Lexus' ;P

_________________
Lublin to nie dziura :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 17 cze 2016, 10:44 
Świeżak
Offline
Od: 17.06.2016
Posty: 18
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: wielkopolski
ddreporter- dziękuję :-) nawet nie wiesz jak duży kamień mi z serca spadł <spoko>



ddreporter napisał(a):
Hałas w mojej ocenie nie jest straszny i moim subiektywnym zdaniem więcej zamieszania z tym hałasem niż to wszystko warte. Przy 150 - 170 na trasie żadnego niewiadomo czego nie ma, koleżanka która siedziała z tyłu zapytana o hałas powiedziała, że żadnego nie zauważyła i sam jakbym się tutaj nie naczytał to nie wiedziałbym o tym problemie:)
Do tej pory użytkowałem Seata Leona, Passata B6, BMW 3GT - szczególnie Beta uchodzi za auto dobrze wyciszone, w Maździe jest minimalnie głośniej, mój model jest w zupełności cichy :)
Koleżanka wychodząc w stolicy z tylniego fotela podsumowała, że 'fajny ten mój Lexus' ;P


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 17 cze 2016, 10:48 
Avatar użytkownika
Nowicjusz
Offline
Od: 17.08.2015
Posty: 56
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Miałem wcześniej Avensisa 2.2D z 2006 r. i niestety ale był lepiej wyciszony. Przy większych prędkościach, na autostradzie to był zupełnie inny komfort jazdy. Na szczęście mało jeżdżę autostradami więc z pełną świadomością zaakceptowałem Mazdę. Do 120 km/h w Mazdzie jest super ale powyżej to jednak ten szum jest męczący. Mowa o prędkościach 150-160 km/h.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 17 cze 2016, 11:45 
Stały bywalec
Offline
Od: 25.06.2015
Posty: 580
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Zgadzam się. Tragedii nie ma, ale jakbym miał jeździć głównie tym autem z prędkościami autostradowymi to męczące to by było.

Wysłane z mojego Lenovo K910 przy użyciu Tapatalka


Ostatnio edytowano Pt, 17 cze 2016, 12:59 przez tombien, łącznie edytowano 1 raz
Nie cytujemy poprzedniego postu (regulamin, pkt 5.6).


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 17 cze 2016, 12:35 
Amator
Offline
Od: 11.06.2016
Posty: 72
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
Moim zdaniem te wyciszenie dotychczasowego modelu Mazdy nie jest takie straszne, jedyna rzecz to szum-wiatr na słupkach przy prędkościach od 110km , w moim civicu 2008 jest głośniej ale to silnik , żaden szum ze słupków nie dochodzi, a uciążliwa jazda odbywa się już od około 145km/h . Mimo wszystko cholernie żal mi jest sprzedawać te auto, wygląda świetnie (3d czerwone) i co najważniejsze zero ale to zero problemów - bezawaryjne i mały przebieg 72 tys km.

Myślę że poprawione uszczelki i grubsze szyby o 30% mogą w znacznym stopniu poprawić wyciszenie w aucie.

Czy ktoś na Podlasiu posiada szóstkę z tym sportowym tłumikiem??? Miałem okazję przejechać się CX-3 z tym tłumikiem i w środku mam wrażenie że jest głośniej niż w mojej hondzie , przy wkręcaniu na wysokie obroty jest naprawdę głośno i na dłuższą metę nie do zniesienia!

I jeszcze jedno pytanie, czy ktoś z Was kupował aluminiowe nakładki na pedały na Aliexpress? Bo to co liczą sobie w serwisie Mazdy za ten dodatek to absurd


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 17 cze 2016, 13:08 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 16.06.2016
Posty: 96
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
lewmar napisał(a):
Zamówilem 6stkę wagon skyenergy 2.0b, odbiór w połowie listopada. Dealer powiedział, że w roczniku modelowym 2017, będą zmiany w wyposażeniu, jakie to dokładanie nie wie, bąknął coś o SCBS w skyenergy(...)

Nie rozumiem dlaczego nie potwierdzili Ci listy zmian w wersji M6 na rok 2017. Ja dostałem nawet wydruk, tyle że dla wersji SkyEnergy. No i rabat taki jaki wynegocjowałem z nimi wcześniej, gdy jeszcze rozmawialiśmy o aucie w obecnej konfiguracji. Termin odbioru: 8 października. :-)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano Pt, 17 cze 2016, 13:08 przez tombien, łącznie edytowano 1 raz
Cytowanie zbyt długiego fragmentu wypowiedzi (regulamin, pkt 5.6).


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 17 cze 2016, 13:21 
Amator
Offline
Od: 11.06.2016
Posty: 72
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
avzi , poważnie dostałeś jakąś listę zmian w M6 , mnie poinformowano tylko słownie jakie mają być wprowadzone... nie na papierze, a odbiór podobno listopad - grudzień , mi w sumie się nie spieszy i pasuje mi ten termin, jest duża szansa, że załapiemy się w tym okresie jeszcze na koła zimowe wraz z felgami... w okresie zimowym dotychczas zawsze były promocje.


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251 ... 439  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.