Teraz jest Pn, 29 kwi 2024, 09:19

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 434, 435, 436, 437, 438, 439  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt, 21 paź 2022, 10:44 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 22.09.2014
Posty: 2107
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: podkarpacki
pbbp napisał(a):
mamaj12, działa do 0 km/h, tzn zatrzyma się i uruchamia autohold, natomiast aby ruszyć należy wcisnąć pedał gazu


Tzn po chwili stania załącza autohold. Ale po za krótkiej wg mnie chwili.

Co do chmurki to one autu nie szkodzą garaż zima bardziej szkodzi jak do ciepłego się zasolonym wjedzie-reakcje chemiczne przyspieszają. Sól szkodzi to cholerdtwo jest.

Ja pierwsza konserwowalem zaraz po zakupie. I odmawialem przeglądów blacharskich - koszt konserwacji się zwrócił prawie a więcej myślę da.
Drugiej jeszcze nie ale chyba to zrobię.
Mówię o podwoziu i profilach zamk. Bo blachy z zewn nie słyszałem żeby rdzewiały.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 21 paź 2022, 14:50 
Wstydliwy
Offline
Od: 26.09.2022
Posty: 8
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Gdzie robiłeś konserwację? U Gołębiewskich czy drim cars?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 21 paź 2022, 15:06 
Nałogowiec
Offline
Od: 30.06.2017
Posty: 1527
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Moja Mazda trzymana od początku (koniec 2016 r) pod chmurką. Do 2021 r nie widziała garażu w ogóle. Potem zacząłem pracę w biurowcu z garażem i w ciągu dnia stoi w garażu. Na noc - pod chmurkę.
Nic nie rdzewieje.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 21 paź 2022, 15:25 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 22.09.2014
Posty: 2107
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: podkarpacki
21 października 2022, o 15:50 Dzonzi napisał(a):
Gdzie robiłeś konserwację? U Gołębiewskich czy drim cars?


U Śliża.

Nie wiem co to gołębiwscy czy drim cars.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 22 paź 2022, 10:54 
Amator
Offline
Od: 07.07.2018
Posty: 89
Rok produkcji: 2022
Generacja: III
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Widzę, że schiza na punkcie rdzy daje o sobie znać. Już to gdzieś pisałem. Mam mazdę z okresu (produkcja 2003), który przyczynił się do tej rdzawej opinii. Kupiłem ją, gdy miała 4 lata. Wtedy podwozie było pokryte nalotem rdzy ale blachy były ok. Zapewne teraz byłby komentarz, że za chwilę się rozleci. W następnym roku stuknie jej 20 lat. Jedyne co zrobiłem to zamontowałem reperaturki w nadkolach (wycięli z nadkoli kawałki blachy i wstawili nowe). Samochód dalej jest sprawny. A przecież te z obecnej produkcji nieporównywalnie lepiej są zabezpieczone. Dlatego też zdecydowałem się ponownie na Mazdę 6. Odbieram w lutym <disco>
Dajcie spokój już z tą rdzą. Nikt nie robił takich eksperymentów (są niewykonalne), ale w obecnych czasach dodatkowe zabezpieczenie znacząco nie podniesie żywotności.

Każdy samochód to kompromis. Na pierwszym miejscu stawiam na niezawodność i chcę mieć porządny silnik. Komfort w Mazdzie też jest dobry. A to, że nie przyspiesza jak Stinger - trudno. To się nazywa kompromis.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 22 paź 2022, 12:11 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 22.09.2014
Posty: 2107
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: podkarpacki
Jasne, ja również o temacie rdzy czy konserwacji zapomniałem (drugiej 6tki nie konserowowałem obie gj/gl ) , do niedawna - gdy tu na Forum były ładnie obfotografowane 2 przypadki 6tek w tym samym wieku dość mocno delikatnie mówiąc różniące się podwoziem. Jedna konserowana druga nie.
A jako że mechanicznie są jak doświadczam niezwodne, to i ta nowsza pojeździ u nas hoho. Autem na 3-4 lata nie ma się co przejmować. Doświadczam też tego co sól robi z blachami i jak coraz potężniej z roku na rok jest sypana, a nie uśmiecha mi się gdy Mazda będzie staruszką bulić sporą część jej ówczesnej wartości w jakieś piaskowania, tydzień roboczogodzin przygotowynia do konserwacji wtedy, pouszkadzania przy rozbieraniu itd.
Więc porozmawiać można.

EDIT, o znalazłem :

viewtopic.php?p=371230#p371230


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 22 paź 2022, 12:36 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 07.11.2013
Posty: 2285
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
Ja zawsze myślałem, że jestem fanboyem Mazdy ale widzę, że Paerson to i samego Pinokia w okularach kompromisowo przebił.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 6 gru 2022, 17:21 
Amator
Offline
Od: 07.07.2018
Posty: 89
Rok produkcji: 2022
Generacja: III
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
I chyba przestanę być. Dostałem informację, że nie wyprodukują w takiej konfiguracji, a już w listopadzie miała być w produkcji. Czyli nie będzie tapicerki brązowej. Jeśli chcę mazdę z cenie, którą zamówiłem, to mogę mieć tylko czarną tapicerkę. Zwrócą różnicę. Ale czarnej nie chcę. Nawet białej nie ma. Będzie burgundowa i jakaś jasny brąz ale z silnikiem 2.5l. Cena już ponad 200 tys.
Chyba zrezygnuję! :mad:


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 6 gru 2022, 20:06 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 22.10.2014
Posty: 2532
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: śląski
Zrozumiał bym jak by coś z elektroniki brakowało ale ze skór już brakuje to cienko naprawdę :sad:

_________________
Mazda 6 GH 2.2 185km 207.000 km Egr off.
Dodatki:
Paliwo: diesel kleen, Archoil AR6900-D Max
Olej: Archoil AR9100
Mój temat: viewtopic.php?f=88&t=5043


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 6 gru 2022, 20:58 
Amator
Offline
Od: 07.07.2018
Posty: 89
Rok produkcji: 2022
Generacja: III
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Nie o to chodzi. Po prostu zrezygnowali z takiej konfiguracji w 2023, więc wszystkie zamówienia z września wyrzucili do kosza. Dla wersji 165 KM będzie jedna skóra - czarna. Kolejne 2 wersje są tylko dla 194 KM. Trochę niefajnie postąpili.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 6 gru 2022, 21:05 
Amator
Offline
Od: 10.04.2021
Posty: 67
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
To juz ostatnie podrygi 6-ki, wiec pewnie wkladaja co im zostalo...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 6 gru 2022, 21:23 
Amator
Offline
Od: 07.07.2018
Posty: 89
Rok produkcji: 2022
Generacja: III
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Dokładnie - 2023 to chyba ostatni rok. A szczerze w podobnej cenie i tego co oferuje Mazda trudno coś znaleźć.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 6 gru 2022, 21:39 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 22.09.2014
Posty: 2107
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: podkarpacki
6 grudnia 2022, o 18:21 Pearson napisał(a):
I chyba przestanę być. Dostałem informację, że nie wyprodukują w takiej konfiguracji, a już w listopadzie miała być w produkcji. Czyli nie będzie tapicerki brązowej. Jeśli chcę mazdę z cenie, którą zamówiłem, to mogę mieć tylko czarną tapicerkę. Zwrócą różnicę. Ale czarnej nie chcę. Nawet białej nie ma. Będzie burgundowa i jakaś jasny brąz ale z silnikiem 2.5l. Cena już ponad 200 tys.
Chyba zrezygnuję! :mad:


z gotowych coś nie znajdziesz ? w Maździe za wiele do konfiguracji nie ma. Rzuciłem okiem na Otomoto i jest z brązową tapicerką 2.0 np Machinegray kombi ładne skyprestige, sporo różnych konfiguracji już gotowych widzę, chyba salony pokupowały ile mogły wiedząc że 6tka nie będzie niedługo produkowana.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 8 gru 2022, 22:09 
Świeżak
Offline
Od: 04.10.2022
Posty: 23
Rok produkcji: 2022
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyDream
Region: mazowiecki
6 grudnia 2022, o 17:21 Pearson napisał(a):
I chyba przestanę być. Dostałem informację, że nie wyprodukują w takiej konfiguracji, a już w listopadzie miała być w produkcji. Czyli nie będzie tapicerki brązowej. Jeśli chcę mazdę z cenie, którą zamówiłem, to mogę mieć tylko czarną tapicerkę. Zwrócą różnicę. Ale czarnej nie chcę. Nawet białej nie ma. Będzie burgundowa i jakaś jasny brąz ale z silnikiem 2.5l. Cena już ponad 200 tys.
Chyba zrezygnuję! :mad:


Podepnę się do Ciebie...
Zamawiałem auto 10.10. w Warszawie z prośbą, by produkcja rozpoczęła się w styczniu 2023. W konfiguracji (świadomie) wybrałem auto z jasną skórą i bez szyberdachu. Po ok. dwóch tygodniach handlowiec zadzwonił i zapowiedział, że w związku z tym, że auto zostanie wyprodukowane w 2023, nastąpią zmiany w wyposażeniach i cennikach.

Minęło trochę czasu i dziś mam więcej informacji. 2023r. będzie ostatnim rokiem produkcji Mazdy 6. W związku z tym, producent przewiduje łącznie 5 wersji wyposażenia, z czego ta najdroższa będzie nazywać się 20th Anniversary.

Moje auto plasuje się jako nowa, "3-cia" wersja wyposażenia. W związku z tym otrzymuję w cenie auta:
- szyberdach (którego nie chciałem)
- burgundową tapicerkę (zamawiałem białą)
- czarne felgi (zamawiałem obecne, srebrne)
- czarne lusterka (to akurat nie robi mi wielkiej różnicy)
- ładowarkę indukcyjną (to na plus, wiadomo).

Oprócz tych zmian, Mazda dorzuca też nowe kolory lakierów do aut i pewnie jeszcze kilka kosmetycznych zmian.

12. grudnia prawdopodobnie ukaże się nowy cennik i wersje wyposażenia, ponieważ tego dnia spada embargo na trzymanie tego wszystkiego w tajemnicy. Nawet handlowcy nie wiedzą na obecną chwilę wszystkiego o tym samochodzie, dlatego warto się wstrzymać do poniedziałku.
Osobiście zamierzam poczekać do tego dnia a następnie podjechać do salonu i zapytać, czy jest jakakolwiek szansa na zmianę tapicerki z czerwonej na jakiś inny kolor (w obecnej cenie auta) i czy da się ewentualnie wywalić ten szyberdach. Jeżeli nie, to trochę jestem w kropce, ponieważ mojej Żonie nie podoba się konfiguracja, w której teraz nasze auto miałoby powstać (Polymetal Grey + burgund w środku). Jeśli tapicerka będzie musiała zostać, to przynajmniej życzyłbym sobie zmianę lakieru nadwozia. Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi...
Dam znać, gdy uda mi się coś ustalić w salonie i na co ewentualnie można liczyć przy wybieraniu konfiguracji.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 9 gru 2022, 13:58 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2017
Posty: 1304
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zachodniopomorski
Przykre to jest niestety...

https://moto.pl/MotoPL/7,88389,29243575 ... -2023.html


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 9 gru 2022, 15:41 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 07.11.2013
Posty: 2285
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
Przykra jest cena


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 9 gru 2022, 18:20 
Amator
Offline
Od: 10.04.2021
Posty: 67
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
8 grudnia 2022, o 23:09 AzarJav3d napisał(a):
12. grudnia prawdopodobnie ukaże się nowy cennik i wersje wyposażenia, ponieważ tego dnia spada embargo na trzymanie tego wszystkiego w tajemnicy. Nawet handlowcy nie wiedzą na obecną chwilę wszystkiego o tym samochodzie, dlatego warto się wstrzymać do poniedziałku.


Juz jest nowy cennik na stronie Mazdy.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 9 gru 2022, 20:32 
Amator
Offline
Od: 07.07.2018
Posty: 89
Rok produkcji: 2022
Generacja: III
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
@AzarJav3d Lakier nadwozia możesz zmienić - jedyna możliwość :-). Przy czym tylko w wersji 20th Anniversary jest kolor nadwozia ARTISAN RED.
Czyli Mazda poleciała z klientami. Aaa, zmiana w tzw. SkyPassion jest jedna: ładowarka indukcyjna :-). Nawet ten ekran o rozdzielczości Commodore 64 zostawili.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 10 gru 2022, 00:02 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1140
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
Ciekawe czym charakteryzuje się ten Ariston Red? Pewnie tym że dopuszczalna norma odprysków na 1cm2 wzrosła z 50 do 100 :lol: :lol:


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 10 gru 2022, 02:40 
Świeżak
Offline
Od: 04.10.2022
Posty: 23
Rok produkcji: 2022
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyDream
Region: mazowiecki
9 grudnia 2022, o 20:32 Pearson napisał(a):
@AzarJav3d Lakier nadwozia możesz zmienić - jedyna możliwość :-). Przy czym tylko w wersji 20th Anniversary jest kolor nadwozia ARTISAN RED.
Czyli Mazda poleciała z klientami. Aaa, zmiana w tzw. SkyPassion jest jedna: ładowarka indukcyjna :-). Nawet ten ekran o rozdzielczości Commodore 64 zostawili.


Ładowarka jeszcze ujdzie w tłumie, ale ten ekran faktycznie... Skoro to ma być ostatni wypust modelu, to liczyłem na zmianę infotainment na przynajmniej taki jak w Maździe 3. Nowy ekran, nowe pokrętełko.
Co do koloru, to obecnie chyba najbardziej podoba mi się ten nowy biały, który dodali do palety: RHODIUM WHITE. Do tego te czarne felgi, czerwona skora w środku i jakoś ten samochód będzie wyglądać :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 6 sty 2023, 09:07 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.05.2018
Posty: 1031
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Trafiłem przypadkiem na nowy cennik.
Faktycznie zmienili wersje wyposażenia.

Jedno co wiem na pewno to to, że auto na czarnym felgach nie wygląda. Tzn. wygląda w folderze, natomiast na drodze takie kółka robią się optycznie mniejsze. Szybko znika blask gdy pokryją się nalotem z klocków, itd. Ja bym nie kupił na takich kołach. Wersja 20th fajna.

Co do cen to już nie będę komentować bo ponad 200 tzł za 2,5L to nie do wiary.

Informacja o zbliżającym się końcu produkcji nie jest zaskoczeniem. Na pewno kończy się zakończy pewną erę. Zarówno jeśli chodzi o wersję nadwozia jak i konstrukcję.
M6 trąci jednak starociem. Faktycznie ekran to już naprawdę mogli zmienić, żeby to jakkolwiek wyglądało.

Jeśli chodzi o sprzedaż to może zadziałać efekt oferowania starej sprawdzonej konstrukcji. To może przyciągnąć tych świadomych klientów, którzy chcą jeszcze zdążyć nabyć takie auto.
Sprzedaż może więc być nienajgorsza, może nawet zaskakująco duża.

_________________
M6 2.5L AT Machine Gray '18
O1 VRS 1.8T MT Corrida Red '03


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 6 sty 2023, 10:33 
Nałogowiec
Offline
Od: 30.06.2017
Posty: 1527
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Te nowe felgi to są ciemniejsze niż obecne satine chrome? Bo moim zdaniem na tych satine wygląda o wiele lepiej już na jasnych aluminiowych. Nawet (a może przede wszystkim) jak są brudne, bo wtedy robią się po prostu matowe, a na jasnych widać brud...
Natomiast jak są czarne, to na takich fajnie wygląda wersja biała lakieru albo czarna.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 6 sty 2023, 12:01 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2017
Posty: 1304
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zachodniopomorski
Faktycznie z tym wyświetlaczem dziwna sprawa. W odświeżonej CX-5 dali już ten nowszy. Może zostało im jeszcze trochę na magazynie albo nie chciało im się już programować tego od nowa, jeśli ten rok prawdopodobnie ma być ostatnim dla modelu 6. Szkoda, że nie dorzucili na koniec jakiejś wersji silnikowej z hybrydą, najlepiej plug-in, jak na przykład można wybrać w Skodzie Superb. W każdym razie ceny sporo poszły w górę w przeciągu ostatnich kilku lat, kiedyś najdroższa szóstka to było koło 160 tys. zł, a teraz z 220 tys.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 6 sty 2023, 16:55 
Nałogowiec
Offline
Od: 10.07.2016
Posty: 1680
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Ja najdroższą kupiłem za 143K :) i jedyna opcja dodatkowa to był szyberdach. No i kolor można było wybrać. Na tym był koniec konfiguracji :)

_________________
Obrazek
A na co dzień dłubię tutaj http://www.wedrowiec.net


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 6 sty 2023, 17:46 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2017
Posty: 1304
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zachodniopomorski
Były droższe wersje, diesle z napędem 4x4, których już teraz nie ma w cenniku, zostały chyba tylko w tej nowej CX-60. Z drugiej strony, teraz też w Maździe nie ma za dużo opcji w tym konfiguratorze :), w Skodzie za wiele rzeczy trzeba niestety dopłacać.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 6 sty 2023, 23:32 
Nałogowiec
Offline
Od: 10.07.2016
Posty: 1680
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Pablos racja, odnosiłem się tylko co do 2.5 wspomnianego wyżej.

_________________
Obrazek
A na co dzień dłubię tutaj http://www.wedrowiec.net


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 8 sty 2023, 20:30 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.05.2018
Posty: 1031
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
W cenniku z 2013 roku 2.5 SkyPassion AT (u nas zawsze z AT) 134 700 zł + ew. dopłata za lakier.
Diesel 175KM SkyPassion AT odpowiednio 148 700 zł ale wtedy nie było tej wersji kombi 4x4.


Z tego co wiem diesel ostatni raz był w cenniku ważnym od 1 lipca 2020 w cenach:

Sedan/WGN SkyDream AT 184KM - 200 900 zł
WGN 4x4 SkyDream AT 184 KM - 210 900 zł.

Dzisiaj żeby mieć 2.5 trzeba zamówić wersję Homura za 202 900 zł ale z tą dziwną kolorystyką felg i foteli.

Wersja zbliżona kolorystycznie do dawnego SkyPassion to Takumi za 207 900 zł, a to już jest cena diesla schodzącego ze sceny dwa lata temu.

Jest drogo, bardzo drogo.

Przecież jeśli byłby Diesel to byłby on w cenie absurdalnej.
Dodatkowe 30 000 zł pi razy drzwi. Dla mnie to logiczne, że go nie ma. :lol: :lol: :lol:

_________________
M6 2.5L AT Machine Gray '18
O1 VRS 1.8T MT Corrida Red '03


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: N, 8 sty 2023, 21:06 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 05.08.2016
Posty: 2646
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Szkoda, że nie ma już 6 w kombi z AWD, obojętnie czy to 2.2D czy 2.5 którego nigdy nie było.

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka

_________________
Non progredi est regredi!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 9 sty 2023, 09:49 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 07.11.2013
Posty: 2285
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
Ale jest nowa trójka z AWD, jak ktoś się brzydzi crossoverami.
AWD Mazdy jest znakomity!


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Pn, 9 sty 2023, 16:53 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 05.08.2016
Posty: 2646
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Trójka trochę za mała niestety, 6ka jest idealna rozmiarowo. Ale w lutym będę miał na testy CX60 PHEV AWD to może mi się odwidzi

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka

_________________
Non progredi est regredi!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 434, 435, 436, 437, 438, 439  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.