Teraz jest Pn, 13 maja 2024, 21:42

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193 ... 439  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: So, 20 cze 2015, 12:37 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 22.09.2014
Posty: 2107
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: podkarpacki
SEBOO napisał(a):
Wydaje mi się ,że chwilami większość malkontentów ( nawet nie użytkowników 6 FL ) przesadza.
...


Oczywiście, wystarczy spojrzeć na wagę i znacznie problemów podnoszonych na forum (poza dieslem, ale jak ktoś sobie wymyślił diesla to ma sory) - żadnych, żadnych problemów z :
- zawieszeniem, prowadzeniem, niespodziewanymi zachowaniami wozu
- układem kierowiczym
- skrzynią biegów (MT/AT)
- silnikami benz - braniem oleju, wahaniami obrotów, utratami mocy, trudnymi rozruchami itd. itp
- elektroniką samochodu (tak i-stop rozładowuje aku), bezkluczykowymi dostępami , bez bubli typu otwiera się klapa bagażnika na wciśnięcie start/stop
Generalnie auta konstrukcyjnie wydają się perfekt przecież.
To co jest podnoszone to takie drobne % które do 100% z tych 95 może brakują . Wg mnie nieistotne kompletnie. Wolę z nieskładającym się lusterkiem kiedy chcę pojechać do serwisu niż z problemami z silnikiem typu rozciągające się łańcuchy rozrządu czy ubytki oleju rzędu 1l/1000km lub więcej.
Jedna z poważnych spraw - póki co teoretycznie na podstawie poprzednich mazd 6 możliwa - korozja. No trzeba zakonserwować i powtarzać to. Czy warto dla najlepszej sylwetki kombi i dla tych grubych wyższej wagi spraw żyć z bolączkami nikłej wagi typu jakiś szum czy wgniecenie w podłokietniku ? No niech ktoś przedstawi wóz stylistycznie zbliżający się do GJ , konstrukcyjnie bezproblemowy jak ona i bez żadnych bolączek pierdółkowatych- może coś przeoczyłem na rynku? (z całym szacunkiem, ale VAN się nie kwalifikuje)

Aha, no i wolnossące silniki brzmiące w miarę wkręcania jak na silnik 4cyl przystało z większą chęcią w miarę wzrostu obrotów a nie jak uturbione tracące ikrę powyżej 4-5 tys.


Ostatnio edytowano So, 20 cze 2015, 12:54 przez Andrzejsr, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 20 cze 2015, 12:48 
Bywalec
Offline
Od: 17.02.2015
Posty: 352
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyDream
Region: wielkopolski
Gdzie macie te problemy z korozja ?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 20 cze 2015, 18:47 
Świeżak
Offline
Od: 20.06.2015
Posty: 22
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
YKS74 napisał(a):
Niestety też nie znalazłem innego odpowiadającego mi kombi w tym segmencie choć w części tak atrakcyjnego jak M6 (na sprawdzenie nowego Superba nie mogłem już dłużej czekać choć nuda deski rozdzielczej i kokpitu Skody wiejąca z dostępnych publikacji nie pozostawiała złudzeń a i wiadomo - choroby wieku dziecięcego) i w ostatniej chwili zmieniłem kategorię wybierając klasycznego vana, który już od dawna chodził mi po głowie czyli C4 Picasso Intensive 2.0 BlueHDI 150 KM z kilkoma dodatkami(...)

Witam wszystkich forumowiczów,
Skoro tutaj trafiłem to znaczy, że również jestem zainteresowany zakupem Madzi. We wtorek mam jazdę próbną 2.5 litrówką, bo takim motorem jestem zainteresowany.
Kolego YKS74 - śledziłem wszystkie Twoje wywody i argumenty, żeby nie kupić Madzi. Nie neguję tego - każdy ma prawo do swojego zdania.
Co do Twojego wyboru....Cóż mam napisać - abyś się zbyt szybko nie przeprosił z Madzią. Mój współpracownik "męczy" się właśnie takim wozem, o którym piszesz. C4 spoko auto, naszpikowane elektroniką, która jak to bywa u francuzów strasznie zawodzi. Kilka problemów które potrafią uprzykrzyć życie: samoczynnie opadające lusterka (nie wracają do pozycji wyjściowej - serwis zaktualizował soft który nic nie zmienił), wilgotny dzień - chrzani się zbliżeniówka, czujniki parkowania również się chrzanią w wilgotny dzień, Ni z gruchy ni z pietruchy niebieski ekran sterujący - zamiast obrazu z kamery, podczas jazy choinka i plejada gwiazd nie wiedząc po co i dlaczego, i wiele wiele innych "pierdół" które wprowadzając szał, mając na uwadze, że kupiło się auto za 100 koła. Nie wspomnę już o rozciągniętym łańcuchu rozrządu po 30tys km. Generalnie, kolega tylko czeka, aby mógł się pozbyć tego problemu (ze względu na leasing musi go mieć min 2 lata). Owszem..auto ciche, nieźle się zbiera, ale ja podziękuję...

Tak więc, życzę Ci aby Twoje nowe auto nie doprowadziło Cię do ostateczności, tak jak mojego kolegę :)


Ostatnio edytowano So, 20 cze 2015, 21:33 przez tombien, łącznie edytowano 1 raz
Cytowanie zbyt długiego fragmentu wypowiedzi (regulamin, pkt 5.6).


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 20 cze 2015, 19:08 
Bywalec
Offline
Od: 05.03.2015
Posty: 465
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
ZBANOWANY!
kolega niech sceduje leasing, nie musi się męczyć 2 lata :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 20 cze 2015, 19:17 
Świeżak
Offline
Od: 20.06.2015
Posty: 22
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Tam chodzi o VAT. Gdyby chciał kupić inny to by nie było problemu.
Pół roku go potrzyma, jeżdżąc okazjonalnie i odda w dobre ręce ;)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 20 cze 2015, 19:38 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 16.04.2014
Posty: 718
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Myślę, że nie ma co kolegi YKS74 namawiać na zakup mazdy, jego kasa jego decyzja, zdecydował się na citroena, pozostaje życzyć szczęścia i zadowolenia z jazdy.
A my cieszymy się, że mamy maździochę i nie zamienimy jej na nic innego :D , przynajmniej ja :)

_________________
był:
- Rover 420 SDi,
- Focus mk2 2.0 TDCi.
- Mazda 6 Kombi 2.0 165KM e-loop (2014),
Jest:
- Mazda 6 Sedan 2.0 165KM e-loop (2017/18),
- Mazda CX-5 2.0 165KM 6MT (2020/21).
„Płynie się zawsze do źródeł, pod prąd, z prądem płyną śmiecie”.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 20 cze 2015, 19:56 
Świeżak
Offline
Od: 20.06.2015
Posty: 22
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Oczywiście, że tak. Każdy kto ma do wydania 100k i więcej ma swój rozum i wie najlepiej na co te pieniądze przeznaczyć.
Ja mam nadzieję, że we wtorek tylko utwierdzę się w decyzji. Aczkolwiek ciężko będzie przesiąść się z SUVa. Ale co tam :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 21 cze 2015, 02:49 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 16.09.2013
Posty: 2161
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: mazowiecki
YKS74 rok temu poruszałem się weekendowo DS5 i muszę powiedzieć że to auto zrobiło na mnie duże wrazenie fakt ze miało mocny silnik i AT i bardzo dobre wyposażenie :) i jest sie nad czym zastanawiać - oczywiscie dla indywidualistów ale ...

miałem dawno temu bx a swietne auto ale psuło się ciągle tyle że to było 20 lat temu dziś kolega ma juz druga C5 i nie zamieniłby na inny

-- Dodano: N, 21 cze 2015, 03:37 --

kichu napisał(a):
Gdzie macie te problemy z korozja ?


a korozja jest - niestety
tłumniki w benzynach, ( było gdzieś na forum) zawieszenie elementy ukł hamulcowego (sam oglądałem w mojej) zawiasy (w mojej i u Evo) to juz widać a co pod plastikami ??? tego nie wie nikt a auta maja 2 lata


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 22 cze 2015, 20:57 
Adept
Offline
Od: 10.07.2013
Posty: 143
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: małopolski
Panowie, czy ktoś się dokopał do informacji ,że modele 2,2 dizel kupując dzisiaj ,są pozbawione tego problemu kruszącego się wałka


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 22 cze 2015, 23:57 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 16.09.2013
Posty: 2161
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: mazowiecki
awaria dotyczy vin ów tak mniej wiecej do poczatku 2014 roku w odpowiednim wątku znajdziesz szczegóły


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 23 cze 2015, 06:22 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 28.07.2013
Posty: 1952
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
wojcian napisał(a):
Panowie, czy ktoś się dokopał do informacji ,że modele 2,2 dizel kupując dzisiaj ,są pozbawione tego problemu kruszącego się wałka


j.w. viewtopic.php?p=107480#p107480
teoretycznie tak <niewiem>

_________________
Samochodami się albo jeździ albo się je kocha, fajnie jak jest jedno i drugie


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 23 cze 2015, 13:23 
Offline
Ja w sobotę byłem w Bemo pooglądać i porównać 3kę i CX-3kę. Samochody oczywiście super.
Obsługa? Hmm... Nie doświadczyłem, bo pies z kulawą nogą się mną nie zainteresował przez 20 minut.
Dodatkowo na zachętę tylne drzwi w CX-3 były zamknięte.. <slabo>
Nie ma rady, na zakupy wracam do Kielc... :lol:


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 23 cze 2015, 14:36 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 20.11.2014
Posty: 817
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Śmigaj do Nivette, a zaskoczą Cię tam z usługą, będziesz myślał że to salon Lexusa. :cool:

_________________
http://www.3dosetki.pl - strona motoryzacyjny opisujący tę bardziej ekscytującą jej część


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 24 cze 2015, 16:55 
Świeżak
Offline
Od: 20.06.2015
Posty: 22
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
rkarcz napisał(a):
Ja w sobotę byłem w Bemo pooglądać i porównać 3kę i CX-3kę. Samochody oczywiście super.
Obsługa? Hmm... Nie doświadczyłem, bo pies z kulawą nogą się mną nie zainteresował przez 20 minut.
Dodatkowo na zachętę tylne drzwi w CX-3 były zamknięte.. <slabo>
Nie ma rady, na zakupy wracam do Kielc... :lol:

Nie ma śmiania...Ja swoje IX35 też kupowałem w Kielcach...Wrocław za przeproszeniem nie chciał mi sprzedać samochodu. A tam....skakali przy mnie, aż wyskakali. I nie ważne, że miałem ponad 300km :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 25 cze 2015, 06:59 
Adept
Offline
Od: 10.07.2013
Posty: 143
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: małopolski
Panowie mieszkam w belgii ,czy ta oferta jest godna zainteresowania.Czy jest szansa że ten rocznik jest pozbawiony problemów z wałkiem. http://www.dochyizegem.be/mazda-6-execu ... zegem.html


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 26 cze 2015, 10:11 
Świeżak
Offline
Od: 15.03.2015
Posty: 25
Rok produkcji: 2015
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zachodniopomorski
Miał ktoś problemy z nakładkami na pedały do wersji automat FL? W salonie twierdzą, że nie ma w centralnym magazynie i mają mi zamontować tylko na pedał gazu, natomiast na nakładkę na pedał hamulca mam czekać do września


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 26 cze 2015, 10:20 
Bywalec
Offline
Od: 17.02.2015
Posty: 352
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyDream
Region: wielkopolski
no ja chwilke za swoimi tez czekalem, bo zdecydowalem sie na nie juz po odbiorze auta,
ale nie az tyle :) nota bene polecam b. fajnie to wyglada


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 26 cze 2015, 23:01 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 13.12.2014
Posty: 361
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Też odrobinkę musiałem czekać. Przed zakupem samochodu pytałem ile czeka się na części i poinformowano mnie ,że to już nie te czasy kiedy czekało się tygodniami na dostawę z JP. Centrala przeciez w EU i wszystko załatwiane szybciutko.

Przed odbiorem dowiedziałem się ,że jest problem z akcesoriami.
Problem dotyczy nie tylko nakładek na pedały. Prawdę mówiąc Mazda nie jest zdolna do skompletowania samochodu i wydania go klientowi na czas.
Brak nawet jednego kompletu nakładek w całej EU........

_________________
- MAZDA 6 FL -


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 28 cze 2015, 13:43 
Wstydliwy
Offline
Od: 28.06.2015
Posty: 4
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Top
crow napisał(a):
Właściwie to na dziś nie muszą, kupuje się to autko oczami i emocjami, więc na razie im idą a politykę rabatów mają jaką mają


I dobrze, wstrzymaj się Też dopiero stoję przed kupnem. Teraz ceny lecą w dół aż miło. Sam się zdziwiłem jak byłem ostatnio w salonie Matsuoki u siebie w Łodzi. Auto 2-3 letnie jest do wyciągnięcia za śmieszną kasę. Także ja bym szedł w tym kierunku – dwu, trzyletnia „Madzia” od rozsądnego dilera i nie masz problemów z autem przez lata.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 28 cze 2015, 15:52 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 26.07.2014
Posty: 125
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Dzisiaj widziałem na trasie Mazda 6 GJ sedan w kolorze Alluminium Metalic (38P) i kopara mi opadła. Moim zdaniem jest to najlepszy kolor i nie wiem czemu został zastąpiony przez Sonic Silver? Wiecie może? Może ktoś widział samochody w obu kolorach obok siebie albo dysponuje takim zdjęciem?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 28 cze 2015, 17:00 
Offline
A kto ich tam wie o co im chodziło z tą zmianą.
Niby chodziło im o to że ten kolor to miał być kolor blachy.
Różnica jest taka że Sonic Silver daje wrażenie jakby wpadał w niebieski. Oczywiście jak jest czysty. Jak jest uwalony to niczym się nie różnią.


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: N, 28 cze 2015, 19:40 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Leviathan, Crow juz kupil... mozna powiedziec ze nawet dwa... <spoko>

A co do 2-3 latkow to poza rocznymi demo jednak wole te 3-5 letnie po leasingu... Te 2latki wywoluja zawsze u mnie pytanie, kto sprzedaje auto po 2 latach... <zauroczony>

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 28 cze 2015, 20:11 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 28.09.2013
Posty: 1230
Rok produkcji: 2015
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: śląski
Ja sprzedałem dwulatka , auto było ok. Czasami ludzie sprzedają częściej auta , zmieniaja na coś co im lepiej odpowiada <spoko>

_________________
Audi A5 1,8TFSI ,244 PS , 396 Nm :twisted:


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: N, 28 cze 2015, 20:44 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
irys, jestes wyjatkiem potwierdzajacym regule... Jestes jednym z tych ktorych stac na wydanie kilkudziesieciu tys. PLN ekstra dla spelnienia wszelkich wymagan...
99,9% ludzi jednak nie stac... a nawet wsrod tych 0,1% ktorych stac (mentalnie i finansowo) na taki krok, wiekszosc jesli auto jest naprawde ok, ma kolejke chetnych na takiego dwulatka...

Zreszta nie napisalem, ze nie ma takiej mozliwosci, tylko, ze ja mam osobiscie znacznie wieksze obawy w przypadku takich 2latkow.. i wole juz takie nawet 2lata starsze, po zakonczonym leasingu... jednak znacznie wiekszy wybor i jasniejsza motywacja...

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 28 cze 2015, 20:56 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 28.09.2013
Posty: 1230
Rok produkcji: 2015
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: śląski
Moje auto poszło w rozliczeniu, za nowe do salonu, ale nie było przez nich wystawione nawet do sprzedaży , musieli mieć kupca już na to auto. Miało jeszcze rok gwarancji i tylko 25 tyś przebiegu :) Wiem że podobało się jednemu pracownikowi salonu,może on go kupił, jak tam pojadę po urlopie to się dowiem.

_________________
Audi A5 1,8TFSI ,244 PS , 396 Nm :twisted:


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 28 cze 2015, 21:09 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 28.07.2013
Posty: 1952
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
Leviathan napisał(a):
crow napisał(a):
Właściwie to na dziś nie muszą, kupuje się to autko oczami i emocjami, więc na razie im idą a politykę rabatów mają jaką mają


I dobrze, wstrzymaj się Też dopiero stoję przed kupnem. Teraz ceny lecą w dół aż miło. Sam się zdziwiłem jak byłem ostatnio w salonie Matsuoki u siebie w Łodzi. Auto 2-3 letnie jest do wyciągnięcia za śmieszną kasę. Także ja bym szedł w tym kierunku – dwu, trzyletnia „Madzia” od rozsądnego dilera i nie masz problemów z autem przez lata.


Dawny odgrzewany wpis :arrow: ale niech będzie, choć myślę, że jeszcze trochę musi się podziać na rynku, by mazda spuściła z tonu :wink:
Jestem ciekaw gdzie są takie okazje za grosze... :idea:
Reszta jak wyżej gzesiolek napisał :hi:

_________________
Samochodami się albo jeździ albo się je kocha, fajnie jak jest jedno i drugie


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 29 cze 2015, 09:48 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 26.07.2014
Posty: 125
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
crow, dobrze rozumiem, że czaisz się na używaną GJ lub GJFL?

Ja się czaiłem na GJ, potem na GJ FL, w nowej FL parę rzeczy mi nie pasuje i dlatego jeszcze nie kupiłem, poza tym mam czym jeździć. Kupię Skypassion nową z salonu albo będę uderzał w używaną. Szkoda, że nie ma już koloru alluminium, nowy grill też mi się nie podoba, konsola wraz z navi jak dla mnie do wymiany- preferuję automapę i cały system na androidzie.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 29 cze 2015, 18:14 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 28.07.2013
Posty: 1952
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
gzesiolek napisał(a):
Leviathan, Crow juz kupil... mozna powiedziec ze nawet dwa... <spoko>

(...) Te 2latki wywoluja zawsze u mnie pytanie, kto sprzedaje auto po 2 latach... <zauroczony>


Ja... :lol:
j.w. <spoko> Ja się nie czaję na używaną 2 letnią mazdę, bo mając doświadczenia swoje, pytam się tak samo :idea:
Ja się zapytałem z ciekawości znając trochę rynek, gdzie są takie pewne i tanie okazje, tylko tyle :hihi:

garry2012 napisał(a):
crow, dobrze rozumiem, że czaisz się na używaną GJ lub GJFL?


Już nie :-P I niech tak zostanie, używanego do napraw wolę "niemca" <spoko>
patrz poniżej <slabo>

_________________
Samochodami się albo jeździ albo się je kocha, fajnie jak jest jedno i drugie


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 1 lip 2015, 09:20 
Świeżak
Offline
Od: 17.09.2013
Posty: 35
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: lubelski
garry2012 - miło mi, że oprócz mnie ten kolor jeszcze komuś się podoba. Niewiele szóstek w tym kolorze spotyka się na ulicy. Ja wybrałem właśnie ten. W jakich okolicach mieszkasz ? Może widziałeś moje autko ?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 1 lip 2015, 16:42 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 26.07.2014
Posty: 125
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
W drodze na półwysep. Świetny kolor, moim zdaniem o wiele ciekawy niż soul red czy biały. Szkoda, że już go nie ma. Ciekawe czemu.


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193 ... 439  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.