Teraz jest N, 28 kwi 2024, 12:47

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245 ... 439  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość

administrator
PostNapisane: Wt, 17 maja 2016, 14:29 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Nie zapominajcie, że są tacy do 2.5 zostali niejako zmuszeni, brakiem odpowiednika wyposażeniowego w 2.0. Jeżdżąc wyłącznie po mieście nie wykorzystują możliwości 2.5 a paliwa idzie więcej. A co do skrzyni, każdy sądzi według siebie, mnie AT nie porywa, mimo wszystko, że często z taką skrzynią mam okazję jeździć. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda, czegoś brakuje. A nas widać wzorce z Ameryki się coraz bardziej się utrwalają.

Tak jak pisałem już wcześniej, do 2.5 prawdopodobnie bym dołożył, ale tylko z MT. A tak 2.0 przy tej pogodzie poniżej 6 pali regularnie. Jakie to miłe uczucie, gdy na baku 1000 km robisz i tankujesz do pełna za 230 zł. :)


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Wt, 17 maja 2016, 14:38 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
rkarcz napisał(a):
911ka na weekendy i CX-9 w delegacje


Widzę, że celujesz podobnie do mnie... Przynajmniej w CX-9... Bo jak będzie sprzedawana w podobnej kasie jak poprzednia z silnikiem 2,5T... to chyba mój kolejny wybór... Tylko żona się załamie z parkowaniem tego bydlęcia :P

Co do 911, to za młody chyba jeszcze jestem... Bardziej myśle o jakimś Mitsu Evo X z końca produkcji... w razie czego dzieci się dowiezie/odwiezie, a zrobiony w ponad 400KM w 4sek do setki plus świetny napęd AWD... 911 to nie będzie, ale pewnie będzie znacznie tańsze...


tombien, bo to ja mam odwrotnie, na codzień ciągle mam możliwość jazdy MT ale słabszymi autami (77-136KM), więc jak wsiądę do mojej Mazdy AT 192KM to mam zabawę... zwłaszcza ze skrzynią w trybie sport...
No i zawsze jest możliwość zabawy manetkami...
No a w korkach nie ma porównania... ile się oklnę w tych autach z MT...

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 17 maja 2016, 14:47 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 22.09.2014
Posty: 2107
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: podkarpacki
No nuda, luzik - różnie można nazywać. Ale to jest takie auto , taki ma charakter i mu to pasuje idealnie. To nie hothatch. Zwłaszcza przy spalaniach jak piszesz.
No, przy znikomym % jazdy w mieście to owszem, można lepiej wykorzystać różnicę cen MT-AT. To tak.

911 i Evo X - fajnie :) - Grzesiolek - ale Motostat może nie być przygotowany algorytmicznie do częstości wpisów tam i wcale nie chodzi o spalanie tylko :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 17 maja 2016, 15:00 
Offline
tombien co ty robisz w tym samochodzie jak masz spalanie 6 i od samej skrzyni MT nie masz nudy..? :)
A ja mam np. 11.2, AT i załóżmy, że no mam.. nudę, bo mam AT.. :idea:


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 17 maja 2016, 15:27 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 26.10.2014
Posty: 696
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Nuda nudą, no ale w AT nie można polatać na manetkach? :)

_________________
"Pędź balonie, bo cię igłą pogonie" :>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 17 maja 2016, 17:06 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 10.05.2016
Posty: 103
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: wielkopolski
masakra napisał(a):

Wszystko pięknie, ładnie, ale dorzucę info od mojego dealera. Dla mnie bardzo istotne info:

- nowy czynnik klimatyzacji R1234yf :sad: :evil:

Także dzięki pozostanę przy obecnych GJ FL.

Ja chyba jednak mimo wszystko zdecyduję się zamówić bajeczną red soul z białym wnętrzem z ttm nowym pakietem ... a sporo z tych dodatkowych rzeczy jednak się wykorzysta. Może i koszt doładowania klimy będzie znacznie większy ale przecież samochód i tak będzie miał na liczniku 0km - czyli dobicie za kilka lat. A czy nie mylę się gdy napiszę, że i tak chyba za jakiś krótki czas ten stary czynnik będzie i niedostępny ? Gdzieś czytałem, że obecne i starsze instalacje i tak są dostosowane do przyjęcia tej mega drożyzny ? Więc chyba i tak nie ominie nas uzupełnianie czynnika tym diabelstwem. Dobrze wyczytałem ?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 17 maja 2016, 17:13 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 17.03.2016
Posty: 1029
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Ja nie do końca kapuje po co wam większa moc do przyjemności z jazdy... Osobiście zazwyczaj mam funa na maksa jak pokonuje zakręt nie zmiejszając prędkości. W szczególności na krętych drogach, a dodwanie gazu w podłogę jakoś funa mi nie podnosi. Pokonywanie zakrętów precyzyjnie i szybko to jest coś dla mnie dlatego 2.0 MT jest idealny dla mnie.

@Proggy Co do czynnika nowego instalację są te same można wyciągnąc całkowicie jeden czynnik wymienić osuszacz(chyba coś jeszcze) i uzupełnić nowym czynnikiem z innym smarem. W jedną i drugą stronę process odwracalny. Tylko koszt w stronę starego tańszy. Tj samochody z homologacją od 2017 mają mieć wszystkie nowy czynnik. Stary raczej szybko w niepamięć nie odejdzie, bo przepisów z tego co wiem nie ma obligujących do zmiany.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 17 maja 2016, 17:29 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 28.09.2013
Posty: 1230
Rok produkcji: 2015
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: śląski
Ale nowa klimę można nabić starym czynnikiem i po problemie. do póki będzie stary czynnik w sprzedaży ,nie widzę problemu :wink: <spoko>

_________________
Audi A5 1,8TFSI ,244 PS , 396 Nm :twisted:


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 17 maja 2016, 17:31 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 10.05.2016
Posty: 103
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: wielkopolski
Dzieki za wyjasnienia ;) Tak przy okazji silnika i skrzyni zalezy kto i do czego potrzebuje ... ja robie codziennie jazdy w 99% w miescie - do pracy mam z 7 km i 2.0 manual bedzie idealny. Nie potrzebuje az tak duzej mocy wiec 165 km bedzie akurat. Co do ceny tez zaczalem od okolo 80.000 i doszlo do 125.000 wiec na tym poprzestane i powinno byc


Sent from my iPhone using Tapatalk


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 17 maja 2016, 17:45 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 17.03.2016
Posty: 1029
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Ja zaczełem od używanych za 40k i zamówiłem nowkę za 125k :P więc u mnie rozbieżność większa.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 17 maja 2016, 17:52 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 10.05.2016
Posty: 103
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: wielkopolski
Heh ... a ja myslalem, ze jestem rekordzistą - moj poprzedni samochod szukalem prawie 2 lata w cenie do 30 i po rozeznaniu rynku i obejrzeniu z 50 sztuk jednak kupilem nowy za 70. Minelo 6 lat i czas na nowy ...a ze teraz samochody kupuje sie oczami to nie bylo innego wyboru jak M6


Sent from my iPad Pro using Tapatalk


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 17 maja 2016, 18:15 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 15.04.2015
Posty: 989
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
szuki napisał(a):
Ja nie do końca kapuje po co wam większa moc do przyjemności z jazdy... Osobiście zazwyczaj mam funa na maksa jak pokonuje zakręt nie zmiejszając prędkości. W szczególności na krętych drogach, a dodwanie gazu w podłogę jakoś funa mi nie podnosi. Pokonywanie zakrętów precyzyjnie i szybko to jest coś dla mnie dlatego 2.0 MT jest idealny dla mnie.

Skoro nie kapujesz to najlepiej jak się przejedziesz i to poczujesz. Pokonywanie zakrętów jak piszesz to raczej nie M6 tylko czymś znacznie "twardszym", a "przetasowanie" z kickdown z dźwiękiem silnika 2,5 - sama przyjemność. Dołóż jeszcze możliwość "wajchowania" przy kierownicy :pilot: <spoko>

_________________
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie, po pewnym czasie zauważysz, że świni się to podoba.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 17 maja 2016, 18:20 
Bywalec
Offline
Od: 23.02.2016
Posty: 439
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
tombien napisał(a):
Nie zapominajcie, że są tacy do 2.5 zostali niejako zmuszeni, brakiem odpowiednika wyposażeniowego w 2.0. Jeżdżąc wyłącznie po mieście nie wykorzystują możliwości 2.5 a paliwa idzie więcej. A co do skrzyni, każdy sądzi według siebie, mnie AT nie porywa, mimo wszystko, że często z taką skrzynią mam okazję jeździć. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda, czegoś brakuje. A nas widać wzorce z Ameryki się coraz bardziej się utrwalają.

Tak jak pisałem już wcześniej, do 2.5 prawdopodobnie bym dołożył, ale tylko z MT. A tak 2.0 przy tej pogodzie poniżej 6 pali regularnie. Jakie to miłe uczucie, gdy na baku 1000 km robisz i tankujesz do pełna za 230 zł. :)


Jakbyś mówił trochę o mnie :P chciałem właśnie SkyPassion, ale w 2.0 AT, bo 2.5 silnik mi nie potrzebny, ale nie żałuję wyboru :) ładnie jeździ, mruczy ;) a pali mi jakieś 1,2 litra więcej, niż M3 BM 120KM MT, więc jak nic przy takim silniku ;)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 17 maja 2016, 18:54 
Świeżak
Offline
Od: 13.05.2016
Posty: 27
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
rkarcz No to ładnie dają na zastępstwo :D Też bym sobie tak powoziła cztery litery :D Ale kto wie czy tak nie będzie :) Zależy gdzie będę serwisowała :)
Suvy nie są takie złe :) Zresztą do wszystkiego można się przyzwyczaić i to polubić jak się spróbuje


Dostałam dziś mega rabat w jednym z salonów :wink: 1,5% :D Jednak kombinacje coś dają :lol:


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 17 maja 2016, 19:02 
Bywalec
Offline
Od: 23.02.2016
Posty: 439
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
ja dostałem 2% ;p ale za to dodatki płatne. A było to korzystniejsze, niż dodatki po złotówce


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 17 maja 2016, 19:05 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 22.09.2014
Posty: 2107
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: podkarpacki
JaFGdy napisał(a):
...Pokonywanie zakrętów jak piszesz to raczej nie M6 tylko czymś znacznie "twardszym", a "przetasowanie" z kickdown z dźwiękiem silnika 2,5 - sama przyjemność. Dołóż jeszcze możliwość "wajchowania" przy kierownicy :pilot: <spoko>


no nie przesadzajmy, z precyzji przyjemność można czerpać czymkolwiek , o ile wiemy o czym mowa w sensie zakrętów, toru jazdy. Szybkość przejechania zakrętu samego w sobie 2.0 będzie identyczna z 2.5 (zawieszenie, masa, opony tylko to ma znaczenie) tu moc nic a nic do rzeczy nie ma. 2,5 wcześniej na wyjściu więcej zyska, ot. Z tych kolumbryn kanapowych wielkości GJ to ona całkiem całkiem się zachowuje, nos ma dość lekki, nie jest tragicznie.

Manual ma jeszcze jedną fajną rzecz bo zapomniałem - można sobie podbić gaz przy redukcji i mocnym dohamowaniu :) ale czy w 6tce GJ hmm.. no ale można.

A co do cen, to ja odwrotnie - zacząłem od 140, a skończyłem na 110 odrzucając bzdety i gadżety. I kupując za różnicę z zapasem drugie frajdowe auto. Tak że różnie można podejść do zakupu.
Kwestia przeznaczenia auta.
Nie patrzcie na innych tylko testujcie, testujcie, testujcie - nie po pól godzince, tylko godzinami w różnych warunkach! - to do zamawiających.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 17 maja 2016, 19:16 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 10.05.2016
Posty: 103
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: wielkopolski
Mnie w sumie podczas jady próbnej M6 2.0 manual brakowalo tylko i wylacznie jednej rzeczy - mocniejszego dołu. Od lat jeździlem dieslami i tak naprawdę dół szedł jak trzeba. Nie mowię, ze M6 jezdzilo sie zle ( bo przeciec zamierzam ja zamowic ) tylko jest to silnik o zdecydowanie innym charakterze pracy - trzeba go bardziej krecic. Ale cos za cos - maly silnik + turbo lub wiekszy bez. Ale juz kończąc temat jak napisałem wyżej - takie czasy, ze chyba jednak samochody kupuje sie oczami


Sent from my iPhone using Tapatalk


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 17 maja 2016, 19:29 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 27.01.2016
Posty: 78
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Sookie a może warto pomyśleć o AWD? Ja jestem zachwycony tym co to auto wyprawia na nawierzchni śliskiej i podobnych. Układ bije na głowę SUVy z 4x4 które miałem. Fakt że niestety diesel wchodzi wtedy tylko w grę i cena wyzsza

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 17 maja 2016, 20:58 
Świeżak
Offline
Od: 13.05.2016
Posty: 27
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
wasyllinio To ładnie :) Jak tak się bardziej opłacało to pewnie :D
Z dodatków do tego mam w tej ofercie: Immobiliser i "M6- Mazda na 5" :)

evo666 Patrzyłam na AWD i też jest piękne :) Ale: na zakupy bagażnik w M6 wystarczający, gremlinów potocznie zwanych dziećmi :wink: nie posiadam więc wygodniejszy dostęp do fotelika nie jest mi potrzebny, jak każda kobieta sugerująca się wyglądem wolę bardziej przypominającą sportową linię M6 no i diesel... Kle kle Kle :wink: Nie lubię ich i koniec :) Jedyny plus to 4x4 co w moim górzystym terenie jest super opcją ale i z normalnym napędem sobie świetnie radzę


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 18 maja 2016, 07:24 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 26.07.2014
Posty: 125
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Czy tą nowszą wersję nazwijmy ją facelifiting nr 2 będzie można zamawiać dopiero od lipca? Wakacje to martwy okres, Waszym zdaniem na jakie rabaty można liczyć. Czy jest szansa na 4% rabatu od ceny lub w dodatkach? Jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 18 maja 2016, 08:39 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 17.03.2016
Posty: 1029
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Dobry żarcik :) jak już to trochę więcej dadzą na model sprzed lipca i to pewnie o 1% :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 18 maja 2016, 08:42 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 22.02.2016
Posty: 454
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: opolski
Na taki rabat to raczej jak zamówisz wersje przed zmianami. Pojawiła się tutaj informacja, że te planowane zmiany trochę zwiększą cenę samochodu.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 18 maja 2016, 16:19 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 10.05.2016
Posty: 103
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: wielkopolski
garry2012 napisał(a):
Czy tą nowszą wersję nazwijmy ją facelifiting nr 2 będzie można zamawiać dopiero od lipca?

Będąc w salonie w ubiegłym tygodniu otrzymałem info, ze spokojnie mozna teraz juz zamawiac , ale faktycznie produkcja rozpocznie się dopiero od lipca. Tak naprawdę to musiałem ciągnąć za język sprzedawce bo oczywiście sam nie chciał nic powiedzieć o lekkiej modyfikcji ... I jestem pewien, ze gdybym nie męczył go to nie byłoby tematu. Ciekaw tylko jestem do kiedy ma potrwać ta promocja z dłuższą gwarancją i dodatkowym zabezpieczeniem. Chciałbym zamówić madzie jakos na początku czerwca. Wie ktoś może coś w tej kwestii ?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 18 maja 2016, 16:47 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 22.02.2016
Posty: 454
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: opolski
Ta promocja trwa przynajmniej od początku roku :) Co miesiąc zmieniają tylko datę obowiązywania promocji.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 18 maja 2016, 17:54 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 10.05.2016
Posty: 103
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: wielkopolski
Chyba nie - bo pojawila sie w cenniku od tego miesiaca ... wczesniej w salonie tez nie bylo o tym slowa. Promocja dotyczyla tylko samochodow z rocznika 2015 - na bank nie dotyczyla produkcji 2016


Sent from my iPad Pro using Tapatalk


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 18 maja 2016, 19:10 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 10.05.2016
Posty: 103
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: wielkopolski
Mam jeszcze pytanko - bardzo chcialbym domowic do mojej M6 szyberdach ... ale wyczytalem, iz jest to mozliwe tylko z automatem. Czy rzeczywiscie nie ma takiej opcji przy skypassion 2.0 manual ? Nikomu sie to nie udalo ? Moze byc z tym problem ?


Sent from my iPad Pro using Tapatalk


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 18 maja 2016, 19:13 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 26.07.2014
Posty: 125
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Proggy, dobre pytanie- też mnie to interesuje.

Podjadę do salonu do końca miesiąca albo w czerwcu (potrzebuję konkretów od dealera a nie półsłówek przekazywanych na boku w tajemnicy). Mam nadzieję, że do tego czasu będą w salonach już oficjalne informacje i ceny co do face-liftingu nr 2


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 18 maja 2016, 19:50 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 10.05.2016
Posty: 103
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: wielkopolski
Wiem, ze cena ma byc wyzsza o 3000 zl - to tez potwierdzil sprzedawca ... zerkał co chwila do kompa by to potwierdzic. Ale jak napisalem kilka wątkow wyzej musialem ciagnac go za jezyk - tak jakby cos chcial ukryc - moze bedzie cos jeszcze dodatkowego ? Moze jakas inna opcja ?


Sent from my iPad Pro using Tapatalk


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 18 maja 2016, 21:35 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 15.04.2015
Posty: 989
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Proggy napisał(a):
Mam jeszcze pytanko - bardzo chcialbym domowic do mojej M6 szyberdach ... ale wyczytalem, iz jest to mozliwe tylko z automatem. Czy rzeczywiscie nie ma takiej opcji przy skypassion 2.0 manual ? Nikomu sie to nie udalo ? Moze byc z tym problem ?
Sent from my iPad Pro using Tapatalk


Występował jako opcja dostępna tylko w SkyPasion przy AT. Czyli masz w SKY-G 2.5 192 KM (6AT), lub SKY-D 2.2 175 KM (6AT).

_________________
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie, po pewnym czasie zauważysz, że świni się to podoba.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 19 maja 2016, 04:25 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 10.05.2016
Posty: 103
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: wielkopolski
Wiem wiem ... ale czy komus udalo sie zamowic 2.0 manual z dachem ? Pytam bo moze jednak jest to mozliwe. Swoja drogą co ma manual do dachu ? Kompletny bezsens z ich strony.


Sent from my iPhone using Tapatalk


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245 ... 439  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.