Teraz jest N, 12 maja 2024, 09:02

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243 ... 439  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: So, 14 maja 2016, 15:51 
Adept
Offline
Od: 19.10.2015
Posty: 142
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podkarpacki
Sookie napisał(a):
benjamin widzę że jesteś z Rzeszowa a tam się też do Mazdy wybieram. Jak u nich negocjacje? Dobry salon?

Swój kupowałem ...w Łodzi :)
W Rzeszowie stała identyczna ale była ciut droższa przede wszystkim miała większy przebieg no i zero negocjacji.
W Łodzi kilkanaście stówek mi zmniejszyli ale nie znaczy to że to jest reguła i warto zapytać.
Próbowali mnie zmotywować faktem że do łodzi daleko -postawiłem sprawę jasno tzn albo u nich albo łódz a że rocznie robię dużo km wiec taka wycieczka nie robi dla mnie wrażenia.Mają ,podejrzewam ,odgórnie narzuconą cenę i miałem wrażenie że wszytskie Aso w Polsce wogóle ze sobą nie rywalizują o klienta.Może po prostu wynika to z faktu że Mazdy się super sprzedają wiec jak nie Ty to ktoś inny a zapytania , gdy kupowałem, wysłałem maile do wszystkich Aso.
Jak nie masz ciśnienia czasowego do zadzoń lub napisz do wszystkich Aso i zapytaj czy mają demo w sprzedaży(o ile się na demo decydujesz)bo wiekszośc dostaje auta w tym samym czasie i mogą sprzedać auta po 6 miesiącach.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 14 maja 2016, 16:14 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 26.10.2014
Posty: 696
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Sookie dorzuć do nówki, przynajmniej będziesz mogła wybrać kolor ;)
A tak poważnie, to zastanów się nad 2,5 AT- frajda :)

_________________
"Pędź balonie, bo cię igłą pogonie" :>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 14 maja 2016, 22:48 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 13.12.2014
Posty: 361
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Ja miałem uszkodzony zagłówek to do demówki go wcisnęli a mnie dali ten dobry :hahahaha:
Są wyjątki.

_________________
- MAZDA 6 FL -


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 15 maja 2016, 10:54 
Świeżak
Offline
Od: 13.05.2016
Posty: 27
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Andrzejsr dzięki :) Też mi się wydaje że Mazda ma trafnie wycenione samochody. Ale wiadomo że Polak pokombinować musi :wink:
Co do automatu to marzył mi się automat ale do 165 konnej nie dają :sad: A słabszej nie chcę bo to żadna jazda. Miałam kiedyś automacik :) VR6 silnik miał i ani na trasie ani w mieście na światłach nie było na mnie mocnych :wink:
benjamin A to tak to sprytnie załatwiłeś :) Na mnie też odległość do salonu nie robi wrażenia :) Mogę nawet do Japonii się po nią pofatygować :wink: Tak robię że najpierw dzwonię i się dowiaduję. A dema z początku nie brałam pod uwagę i chyba już nie wezmę. Chciałam Madzię 3 ale jak do 6 wsiadłam to zmieniłam zdanie :wink: W przyszły weekend będę w Rzeszowie na imprezce rodzinnej to sobie salon odwiedzę bo mi obiecali przez telefon że ofertę zrobią
Evo1501 Akurat kolor tylko czerwony :) Najpiękniejszy jak dla mnie :) Chętnie bym 2,5 wzięła ale cena mnie nie puszcza :sad:
SEBOO :lol: to Ci się fartło :wink: za to przyszłemu właścielowi demo już mniej :wink: Takie życie :)
Dziękuję za wszystkie rady :) Okazały się bardzo pomocne :) Napiszę jak się temat zakończył :wink:


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 15 maja 2016, 11:16 
Prawie fanatyk
Offline
Od: 01.11.2013
Posty: 2163
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
Sookie napisał(a):
Co do automatu to marzył mi się automat ale do 165 konnej nie dają

DAJĄ!!! Sam taką użytkuję.

Sookie napisał(a):
Chciałam Madzię 3 ale jak do 6 wsiadłam to zmieniłam zdanie

Ze mną było podobnie.

Sookie napisał(a):
Akurat kolor tylko czerwony

Pierwotnie także mój kolor ale rozbili mi ten egzemplarz na parkingu dealera i z konieczności wziąłem Meteor Gray. Wierz mi - nie żałuję. Czerwonych już za wiele.

_________________
Nie odkładaj do jutra tego, co możesz zrobić pojutrze!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 15 maja 2016, 11:32 
Świeżak
Offline
Od: 13.05.2016
Posty: 27
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
zagryziak Do Sky Passion też? Chce najwyższą opcję jak już pod siebie kupuję :)
Widziałam ten kolor :) Mniej widać brud :wink: Myślałam też o niebieskim ale nie ma takiego pazura :wink:


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 15 maja 2016, 11:41 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 10.05.2016
Posty: 103
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: wielkopolski
A czy bedziesz juz teraz zamawiać ? Ja wybrałem pod siebie też skypassion red soul z białym wnętrzem 2.0 manual sedan, ale od lipca ponoc ma być kilka dodatków. Wyczytałem to na forum i kilka dni temu byłem u dealera. Mam lekkiego zryza bo obecną wersję red soul miałbym za miesiąc a nowszą dopiero w październiku


Ostatnio edytowano N, 15 maja 2016, 14:20 przez tombien, łącznie edytowano 1 raz
Nie cytujemy poprzedniego postu (regulamin, pkt 5.6).


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 15 maja 2016, 12:16 
Świeżak
Offline
Od: 13.05.2016
Posty: 27
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Jeszcze nie będę zamawiała. Mam czym jeździć więc sprawa nie jest aż tak pilna. Piękne to białe wnętrze jest :) Ja wzięłabym czarne bo łatwiejsze w utrzymaniu. Dzięki za informację :) Kurczę faktycznie trzeba to dobrze przemyśleć. Z jednej strony fajnie by było mieć nową wersję ale z drugiej strony jak w październiku odbiór to tylko 2 miesiące i zmiana rocznika. To chyba lepiej wtedy już na 2017 poczekać i z nowym rokiem nowa fura z nowymi dodatkami :)

Edit. Tzn.nie będę jeszcze zamawiała jeśli czas oczekiwania powyżej półtora miesiąca. Jeśli szybciej to zamówię niech będzie na wyjazd na wczasy już nowe i sprawne :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 15 maja 2016, 12:28 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 10.05.2016
Posty: 103
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: wielkopolski
W sumie to i racja ... 2 miesiące pózniej i rocznik 2017 ... nie myślałem też o tym. Również mam czym jeździć i aż tak na szybko nie muszę kupować nic nowego. Ale z drugiej strony zawsze będzie coś - młodszy rocznik, jakiś lift i tak w kółko można wymieniać ... w końcu raz się żyje


Wysłane z iPad Pro za pomocą Tapatalk


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 15 maja 2016, 12:40 
Świeżak
Offline
Od: 13.05.2016
Posty: 27
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Zawsze będą młodsze roczniki :) Ale tak mi się wydaje że w pierwszej połowie roku jeszcze się opłaca a później warto poczekać. Szczególnie jak nie ma ciśnienia na nowe auto. Zawsze to jeden roczek mniej w razie późniejszej sprzedaży. Raz się żyje i trzeba wyciągnąć z tego żywota maksimum :D I wybrać maksymalnie korzystną ofertę zakupu Madzi :wink:


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 15 maja 2016, 15:50 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 10.05.2016
Posty: 103
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: wielkopolski
A czy wie ktos moze kiedy wyjdzie nowa Madzia ? W sensie nowy model ;) Bo jesli ma to byc w przyszlym roku to moze i faktycznie warto poczekac ... jesli nie to chyba lepiej kupic teraz


Sent from my iPhone using Tapatalk


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 15 maja 2016, 16:06 
Offline
Proggy podobno do połowy 2017 ma być.
Ale w Maździe wszystko jest "podobno".
Do ostatniego dnia nic nie wiadomo.. :)


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: N, 15 maja 2016, 18:02 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 10.05.2016
Posty: 103
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: wielkopolski
A to delikatnie zmienia postać rzecz ... hmmm niby to rok ale cholerka czy warto poczekac ? Truna decyzja, naprawde trudna decyzja. Praktycznie już chciałem wpłacić zaliczkę ...


Sent from my iPhone using Tapatalk


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 15 maja 2016, 18:12 
Offline
Ja tak czekałem na lifta pół roku. Teraz patrzę, że mogłem poczekać na grubsze szyby.. :-) Zawsze kupujesz coś co będzie starsze, gorsze, mniej nowoczesne od następcy. Masz kasę, czujesz że musisz mieć ten samochód to nie masz co się zastanawiać. :-)


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: N, 15 maja 2016, 18:26 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 10.05.2016
Posty: 103
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: wielkopolski
Cos w tym jest ... w sumie to zawsze będzie nowsze, lepsze itd. Tylko w tym przypadku chodzi bardziej o nowy model - gdyby to byl rok 2018 to bym sie nie zastanawial bo to w sumie prawie ponad 1,5 roku. Ale jesli chcialbym zamowic nowsza wersję po lifcie to czekalbym na nia do pazdziernika lub listopada ... a to w sumie prawie nowy rok ... jeszcze pol roku i nowy model - oczywiscie jesli sie faktycznie pojawi. Naprawde trudny orzech do zgryzienia bo mazda kusi, oj kusi


Wysłane z iPad Pro za pomocą Tapatalk


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 15 maja 2016, 18:28 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 17.03.2016
Posty: 1029
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Mi się koncept nowej 6 mniej podoba..., a co do grubszych szyb akurat tego to chyba zmiana będzię możliwa. O ile nie są to bardzo grubę szyby w porównaniu z obecnymi.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 15 maja 2016, 19:17 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 10.05.2016
Posty: 103
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: wielkopolski
Sporo jest tych konceptow i w sumie nie wiadomo do ktorego wersja cywilne będzie podobna ... ale faktycznie szału nie ma patrząc na te zdjęcia w necie. Obecna szósteczka jest wręcz idealna ... ale czy ideału nie mozna zmodyfikować ? Pewnie się da, ale najważniejsze by tylko nie przegiąć gdyż te nowe zdjęcia nie napawają jednak optymizmem
Choć to jak wiemy tylko koncept

Wysłane z iPad Pro za pomocą Tapatalk


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 15 maja 2016, 19:24 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 04.02.2016
Posty: 254
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Czekając na nowy model, face lifting itd. można w końcu się nie doczekać i umrzeć. W obecnych czasach kupowany nowy model najdalej za dwa lata nie będzie najnowszym. To nie czasy gdy FL przeprowadzano raz na 5 lat, a zmianę generacji co 10. No i kupując świeży model zawsze może nam się trafić jakaś przypadłość wieku dziecięcego i akcja serwisowa.

_________________
Shutter vel Szymon SQ5OVK


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 15 maja 2016, 20:14 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 16.02.2015
Posty: 827
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: opolski
Myśle ze nawet jak beda sprzedawac w 2017 to i tak najszybszy odbior bedzie poczatek 2018. Zreszta najpierw pokażą, potem bedą zbierac zamówienia w ciemno, potem gdzieś tam dojadą pierwsze demówki.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: N, 15 maja 2016, 20:33 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Ja stawiam, że odbiór nowego modelu będzie pod koniec 2017, czyli analogicznie jak było w GH (2007) i GJ (2012).


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 15 maja 2016, 20:44 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 01.07.2015
Posty: 411
Rok produkcji: 2014
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
W takich sytuacjach często bywa tak, że człowiek później będzie żałował, iż kupił "nowy stary" samochód. Może to boleć ... :idea:

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 15 maja 2016, 20:46 
Amator
Offline
Od: 22.02.2015
Posty: 62
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Też się właśnie waham. Czekać na nowy model 2018 (odbiór pewnie koniec 2017 )... czy brać obecny z nowym pakietem.. :| Jeszcze takie info odnośnie oferowanego nowego pakietu w obecnej m6 od lipca.
- nowa kierownica
- kolor machnine grey (ten co na cx9)
- nowe zabezpieczenie (dodatkowy immo z fabryki)

reszta to wiadomo:
- podgrzewana kierownica
- grubsze szyby boczne
- wyciszone dodatkowo słupki przednie i podsufitka
- kolorowy HUD + dodatkowe opcje jego ustawień
- nowy kolorowy wyświetlacz wew. zegarów
- rozpoznawanie znaków
- aktywny tempomat bardziej inteligenty (brak dodatkowych info :idea: )

podobno jeszcze jakaś kosmetyka wyglądu obecnego wnętrza, co to oznacza to nie wiem :idea: brak w tym momencie jakichkoliwek zdjęć


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 15 maja 2016, 21:11 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 10.05.2016
Posty: 103
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: wielkopolski
shutter napisał(a):
Czekając na nowy model, face lifting itd. można w końcu się nie doczekać i umrzeć. W obecnych czasach kupowany nowy model najdalej za dwa lata nie będzie najnowszym. To nie czasy gdy FL przeprowadzano raz na 5 lat, a zmianę generacji co 10. No i kupując świeży model zawsze może nam się trafić jakaś przypadłość wieku dziecięcego i akcja serwisowa.

Zgadza się ... ale tu stoimy na pograniczu wprowadzenia nowego modelu. Totalnie nowego modelu. Gdyby to byl tylko FL to ok, ale potem żałowac ? Choc z drugiej strony lista dodatków mających sie ukazac do obecnego skypassion kusi. Nie wiem czy dobrze wyczytalem na jakiejs stronie US, iz ponoc nowa szóstka ma byc zdecydowanie, zdecydowanie bardziej nastawiona na sport i ma pojawic sie wersja coupe ale nie jest pewne czy będzie dostępna kombi. Co mnie nie martwi bo i tak myślę o sedanie. Naprawdę trudna decyzja - jak na dzisiaj to jestem 50/50 by zamówić jeszcze obecną wersję. Gdyby tę można odebrać w lipcu to nie myślałbym jakoś specjalnie długo


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 15 maja 2016, 23:15 
Wstydliwy
Offline
Od: 24.09.2014
Posty: 9
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: łódzki
Sookie napisał(a):
Sorrki przeoczyłam. 114 tys,SkyPassion, Soul Red, podświetlenie powitalne, oświetlenie diodowe wewnętrzne, poszycie deski rozdzielczej alcantara, poszycie osłony zestawu wskaźników alcantara, osłona dźwigni zmiany biegów alcantara,2.0 manual, 165 KM. To jest za tą cenę. Czytałam złe opinie o samochodach demo... Ale ta opcja kusi mnie bardzo. Boję się tylko że będzie zbyt dotyrana i tej wychodzącej rudej :| Mam 13 letnią Toyotę która karoserię ma bez skazy. Gorzej z podwoziem bo żre ją tam ostro :| Ale jakoś nie chciałabym samochodu w rude plamki na wierzchu :wink:


Hej. Mazda zamówiona, produkcja 2016, odbiór w czerwcu, Skypassion 2,0 165 km, kombi, cena poniżej 122. a w niej zawarte: lakier metalizowany, dodatkowe zabezpieczenie, gwarancja do 5 roku, dywaniki gumowe, welurowe i mata bagażnika. i oczywiście gadżet za zakup kolejnej mazdy. chyba niczego nie pominąłem.

O co chodzi z tym poszyciem wskaźników i i osłony biegów? W skypassion jest "skórzane" obszycie w wymienionych miejscach.

Wg. mnie cena nie jest zbyt atrakcyjna.

Auto jest do odbioru od ręki (piszesz, że rocznik 2016), czy musi w salonie zrobić określony przebieg?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 16 maja 2016, 06:35 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 22.02.2016
Posty: 454
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: opolski
A skąd te informacje, że do połowy 2017 ma być nowa generacja?

Marka trochę bardziej się skupiła teraz na crossoverach i SUV-ach. Jeszcze nie ma planów CX4 i CX9 w EU, są plotki o nowym coupe. Teraz piszecie o planowanym na ten rok kolejnym FL szóstki.

Jakoś nie mogę uwierzyć, że za rok jeszcze dorzucą premierę nowej generacji :).


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 16 maja 2016, 06:53 
Bywalec
Offline
Od: 05.03.2015
Posty: 465
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
ZBANOWANY!
kamaz napisał(a):

Hej. Mazda zamówiona, produkcja 2016, odbiór w czerwcu, Skypassion 2,0 165 km, kombi, cena poniżej 122. a w niej zawarte: lakier metalizowany, dodatkowe zabezpieczenie, gwarancja do 5 roku, dywaniki gumowe, welurowe i mata bagażnika. i oczywiście gadżet za zakup kolejnej mazdy. chyba niczego nie pominąłem.

O co chodzi z tym poszyciem wskaźników i i osłony biegów? W skypassion jest "skórzane" obszycie w wymienionych miejscach.

Wg. mnie cena nie jest zbyt atrakcyjna.

Auto jest do odbioru od ręki (piszesz, że rocznik 2016), czy musi w salonie zrobić określony przebieg?


pamiętaj, że gwarancja jest krótka, później to już jest ubezpieczenie kosztów napraw części, które się nie psują. W sensie lista napraw objętych jest dokładnie wskazana i nic poza nią nie naprawią (nie tak jak przy gwarancji, że raczej są wyłączenia niż zakres). Na przykład było tam coś w rodzaju "lampy żarówkowe", czyli w przypadku GJ SkyP co najwyżej kierunkowskazy ;)) a do ASO jeździć 5 lat trzeba i płacić za przeglądy ;)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 16 maja 2016, 07:19 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 17.03.2016
Posty: 1029
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Proggy napisał(a):
shutter napisał(a):
Czekając na nowy model, face lifting itd. można w końcu się nie doczekać i umrzeć. W obecnych czasach kupowany nowy model najdalej za dwa lata nie będzie najnowszym. To nie czasy gdy FL przeprowadzano raz na 5 lat, a zmianę generacji co 10. No i kupując świeży model zawsze może nam się trafić jakaś przypadłość wieku dziecięcego i akcja serwisowa.

Zgadza się ... ale tu stoimy na pograniczu wprowadzenia nowego modelu. Totalnie nowego modelu. Gdyby to byl tylko FL to ok, ale potem żałowac ? Choc z drugiej strony lista dodatków mających sie ukazac do obecnego skypassion kusi. Nie wiem czy dobrze wyczytalem na jakiejs stronie US, iz ponoc nowa szóstka ma byc zdecydowanie, zdecydowanie bardziej nastawiona na sport i ma pojawic sie wersja coupe ale nie jest pewne czy będzie dostępna kombi. Co mnie nie martwi bo i tak myślę o sedanie. Naprawdę trudna decyzja - jak na dzisiaj to jestem 50/50 by zamówić jeszcze obecną wersję. Gdyby tę można odebrać w lipcu to nie myślałbym jakoś specjalnie długo

Średnio w to wierzę, że ma być bardziej nastawiona na sport :). Masowej produkcji takiego modelu by nie zrobili, a raczej chcą konkurować z resztą segmentu D. Co najwyżej będzie wersja nastawiona na sport.
Co do trudnej ja wole modele z końca produkcji niż z początku w szczególności po pierwszy FL. Dlaczego? bo już naprawią te wstępne problemy produkcyjne.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 16 maja 2016, 09:16 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 22.09.2014
Posty: 2107
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: podkarpacki
kamaz napisał(a):
...O co chodzi z tym poszyciem wskaźników i i osłony biegów? W skypassion jest "skórzane" obszycie w wymienionych miejscach.
...


we wszystkich, nie tylko skypassion takie jest.
Natomiast to, o którym koleżanka pisze to opcja z katalogu akcesoriów - alcantara (pewnie tak jak i "skóra" :) prawdziwa, ale zawsze jakieś urozmaicenie w ubogiej w opcje Maździe) .

Jest w na oficjalnej stronie mazdy , poszukaj. Coś 1-2 czy 3 tysiące kosztuje, nie pamiętam.
Co do ceny to nie jest kompakt tylko wielgachne auto, a passion ma sporo gadżetów.
Poza tym jest bezproblemowe w grubych sprawach - więc cena uważam jest zdrowa, zwłaszcza z automatem bo to gruba rzecz. Sooki - pojeździj automatem przed zamówieniem! i albo 2,5AT albo 2.0 AT - tak, nie passion, dziwne te konfiguracje mają, ale to ponoć typowe da JP. Jednak - to trochę inny kaliber wyposażenia - automat vs jakieś radary czy inne gadżety.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 16 maja 2016, 16:43 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 26.07.2014
Posty: 125
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Cytuj:
Też się właśnie waham. Czekać na nowy model 2018 (odbiór pewnie koniec 2017 )... czy brać obecny z nowym pakietem.. :| Jeszcze takie info odnośnie oferowanego nowego pakietu w obecnej m6 od lipca.
- nowa kierownica
- kolor machnine grey (ten co na cx9)
- nowe zabezpieczenie (dodatkowy immo z fabryki)


Peetross,
a skąd masz te informacje dokładnie i na ile są pewne? Z salonu Mazdy, z zagranicy, z Internetu? Są potwierdzone czy plotki? :idea: :>

Czy te dodatki dawane od lipca można nazwać jakby drugim faceliftingiem?

Jeżeli informacje, które podałeś się potwierdzą to mam gęsią skórkę i palpitację serca. Zamówię w wakacje (lipiec-sierpień) Mazdę w kolorze Machine Grey (przepraszam wszystkich, ale moim zdaniem ten kolor miażdży soul red i wszystkie pozostałe, chociaż nie jestem obiektywny, bo chciałem kupować Meteor Grey). Odnośnie tego czy czekać na kolejną generację- najszybciej będzie gotowa do zamówienia koniec 2017 lub 2018 (o ile nie później), plus do tego trzeba odczekać minimum kilka miesięcy do pierwszych testów, recenzji i wyjścia pierwszych usterek, więc dosyć długo, chociaż mi się nie spieszy. Na miejscu Mazdy to bym się wstrzymał z kolejnym modelem, ponieważ GJ sprzedaje się rewelacyjnie i moim zdaniem to się raczej nie zmieni przez najbliższe 2-3 lata.

Rozwiązanie jest takie, ja zamawiam w te wakacje, jak mi nowa wersja w 2018 wpadnie w oko, to sprzedam GJ i kupię nowszą wersję. Myślę, że pójdzie nawet na tym forum w parę dni. Dbam o samochody, więc nie będzie z tym problemu. Na Twoim miejscu też bym tak zrobił.

Peetross- daj znać co i jak, bo się umieram z ciekawości.

:cool:


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 16 maja 2016, 17:03 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 22.02.2016
Posty: 454
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: opolski
Jak będzie nowa generacja, to pewnie automatycznie polecą ceny obecnych.


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243 ... 439  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.