Teraz jest So, 11 maja 2024, 15:01

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247 ... 439  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N, 22 maja 2016, 05:22 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 22.02.2016
Posty: 454
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: opolski
Ale w tym linku jest mowa raczej o nowej generacji. Nie ma tutaj żadnych zmian odnośnie lipcowego liftingu. Sądzę, że te plotki są wyssane z palca dla wypozycjonowania strony w google :). 2.5l w z turbo wydaje się czymś oczywistym w kolejnej generacji, skoro mazda ma już taki silnik w produkcji (CX-9).


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 22 maja 2016, 09:06 
Bywalec
Offline
Od: 23.02.2016
Posty: 439
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
co do 2,5T obstawiam, że w coupe albo mps'ie się pojawi, a hybryda? Na jej temat były już słuchy rok czy 2 lata temu, ale w kontekście Mazdy 3.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 22 maja 2016, 09:15 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 22.02.2016
Posty: 454
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: opolski
Hybryda jak i wyświetlacz zamiast tradycyjnych zegarów to tematy, które też się pewnie pojawią, jeśli Mazda nie chce odstawać od konkurentów :).
Tym bardziej, że w USA klienci coraz częściej decydują się na hybrydy, a to jednak główny rynek Mazdy...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 22 maja 2016, 09:27 
Bywalec
Offline
Od: 23.02.2016
Posty: 439
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Możliwe, choć przy hybrydzie na temat 3 padała informacja, że to ma być hybryda z deaslem :O
A wyświetlacz zamiast tradycyjnych zegarów? Jakoś średnio to widzę, bo jednak mazda z wieloma rzeczami idzie pod prąc, i z wnętrzem też (nie robi miliarda przycisków jak mercedes, czy gigant tabletu jak volvo czy renault), a przy zegarach w 6 fakt, jest 1 mini wyświetlacz do kilku informacji, a w M3 są 2 (obrotomierz dodatkowo). Ale by w całości zegary zastąpili pełnym wyświetlaczem? Kij ich wie, ale osobiście mam nadzieję, że nie przedobrzą wtedy :P


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 22 maja 2016, 10:19 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 22.02.2016
Posty: 454
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: opolski
No raczej jako opcja, jak w np. w Ranault ;)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 22 maja 2016, 17:21 
Bywalec
Offline
Od: 31.05.2015
Posty: 346
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
modo napisał(a):
Hybryda jak i wyświetlacz zamiast tradycyjnych zegarów to tematy, które też się pewnie pojawią, jeśli Mazda nie chce odstawać od konkurentów :).
Tym bardziej, że w USA klienci coraz częściej decydują się na hybrydy, a to jednak główny rynek Mazdy...

Skąd te informacje z klienci coraz cześciej decydują się na hybrydy w USA? Jestem tu juz drugi miesiąc i hybryd jak na lekarstwo. Oni maja bardzo szerokie drogi i rzadko się jeździ w korkach wiec hybrydy chyba nie są takie korzystne


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 22 maja 2016, 17:33 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 22.02.2016
Posty: 454
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: opolski
Niedawno zdaje się w Motorze był artykuł mówiący, że rząd USA finansuje sporą cześć wartości samochodów elektrycznych. O coraz większej popularności świadczy chociażby rekordowa ilość zamówień na Teslę 3.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 22 maja 2016, 18:56 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 20.11.2014
Posty: 817
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Rysiek napisał(a):
modo napisał(a):
Hybryda jak i wyświetlacz zamiast tradycyjnych zegarów to tematy, które też się pewnie pojawią, jeśli Mazda nie chce odstawać od konkurentów :).
Tym bardziej, że w USA klienci coraz częściej decydują się na hybrydy, a to jednak główny rynek Mazdy...

Skąd te informacje z klienci coraz cześciej decydują się na hybrydy w USA? Jestem tu juz drugi miesiąc i hybryd jak na lekarstwo. Oni maja bardzo szerokie drogi i rzadko się jeździ w korkach wiec hybrydy chyba nie są takie korzystne


To tak jakby napisać, byłem w Europie i tam się hybrydami nie jeździ. Co stan to obyczaj, np w Nowym Jorku czy Californi korki to codzinność i hybryd pełno.

_________________
http://www.3dosetki.pl - strona motoryzacyjny opisujący tę bardziej ekscytującą jej część


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 23 maja 2016, 01:29 
Bywalec
Offline
Od: 31.05.2015
Posty: 346
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Właśnie spędziłem weekend w Californi i mało widziałem hybryd, za to sporo było Tesli S. Sporo podróżuje bo USA podróżach wiec jako tako widzę co jeździ po drogach


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 23 maja 2016, 05:51 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 07.11.2013
Posty: 2285
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
99% taxi w Kalafiorni to hybrydy Priusy


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 23 maja 2016, 15:52 
Bywalec
Offline
Od: 31.05.2015
Posty: 346
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
95% osób w Kalifornii używa jako taxi Ubera : )
Ale to juz Off topic, miało być o kupowaniu nowej Mazdy


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 23 maja 2016, 16:19 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 26.07.2014
Posty: 125
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Czy ktoś się orientuje gdzie można zobaczyć na żywo ten nowy kolor Machine Gray?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 26 maja 2016, 17:11 
Świeżak
Offline
Od: 12.05.2016
Posty: 19
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Witam, zamówiłem w tym tygodniu M6 poraz drugi - wcześniejsze zamówienie miałem w kwietniu, ale poczytałem, że mają być zmiany w lipcu - więc poszedłem jeszcze raz do salonu, wypytałem co i jak i zmieniłem zamówienie na tą wersję po drugim lifcie (nazwa modelowa zmieniona swoją drogą - Mazda6 2017) - czas oczekiwania wprawdzie 2 miesiące dłuższy (wczesniej miałem odbiór w sierpniu, wersja po lipcowym lifcie - październik), ale nie spieszy mi się :)

Jakby kogoś interesowało, zmiany o których zostałem poinformowany względem pierwszego liftu (dla wersji skypassion 2.5, nie wiem jak to wygląda w niższych):
1. 25% grubsze przednie boczne szyby
2. Nowe uszczelki z przodu
3. Immobiliser (wcześniej dostępny w akcesoriach)
4. Automatycznie składane lusterka (wcześniej dostępne w akcesoriach)
5. Nowy kolorowy wyświetlacz komputera pokładowego (pewnie coś podobnego / to samo w nowym cx9, dealer nie potrafił na rzie dokładnie powiedzieć)
6. Podgrzewana kierownica
7. System rozpoznający znaki ograniczenia prędkości
8. Kolorowy Head up z zapamiętywaniem ustawień razem z pamięcią fotela
9. Zmienione miejsce przycisków do podgrzewania tylnej kanapy (ale nie wiadomo na razie gdzie pójdą, obstawiam tył przedniego podłokietnika)
10. Jakieś niesprecyzowane zmiany w tempomacie - ma być bardziej "mądry" ;)

Do tego jeszcze czytałem (chyba nawet tutaj na forum) że kierownica ma mieć nowy design (pewnie to samo co w nowym cx9) + jakieś dodatkowe wyciszenie podsufitki + ten nowy mocno kontrowersyjny czynnik do klimatyzacji - ale na te tematy dealer nie potrafił / nie chciał nic powiedzieć.

Natomiast jeśli ktoś się napala na machine gray to kiepska informacja jest taka, że szóstki w tym kolorze będzie można zamawiać dopiero od października - i odbiór na początku przyszłego roku :( Dodatkowo machine gray zastępuje meteor gray, który po tym lipcowym lifcie nie będzie już dostępny


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 26 maja 2016, 17:36 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 26.07.2014
Posty: 125
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Zapp,
dzięki za konkretne informacje. Jesteś chyba pierwszą osobą na forum, która zamówiła Lift nr 2. Jakie rabaty wynegocjowałeś? Ile można ugrać %?

Cytuj:
Natomiast jeśli ktoś się napala na machine gray to kiepska informacja jest taka, że szóstki w tym kolorze będzie można zamawiać dopiero od października - i odbiór na początku przyszłego roku :( Dodatkowo machine gray zastępuje meteor gray, który po tym lipcowym lifcie nie będzie już dostępny


No ja się napaliłem, ale da radę gdzieś ten kolor Machine Gray zobaczyć na żywo czy zamawianie w ciemno/na podstawie zdjęć z neta? Chciałbym gdzieś podjechać zobaczyć próbnik lub najlepiej mx5 czy cx9 w tym kolorze i ostatecznie zdecydować co do zakupu.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 26 maja 2016, 18:16 
Świeżak
Offline
Od: 12.05.2016
Posty: 19
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Rabat taki raczej standardowy jak na mazdę 2% na akcesoria - ale w sumie wiem jak mazda do tego podchodzi i szedłem tam bez zamiaru specjalnego szarpania się o cokolwiek. Myślę że ze 3-4% można dostać spokojnie jak ktoś ma gadane, lift w tej kwestia nic nie zmienia.

A machine gray pewnie będzie można zobaczyć na żywo jak pierwsze cx9 przyjadą do Polski, czyli na chwilę obecną chyba nie wiadomo kiedy :P Ewentualnie jak pierwsze testówki innych modeli w tym kolorze przyjadą, więc pewnie okolice października


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 26 maja 2016, 20:14 
Wtajemniczony
Offline
Od: 07.01.2014
Posty: 192
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: lubelski
Nowe CX9 szybko nie pojawia sie. Nowy silnik 2.5T na ta chwile nie spełnia norm Euro6. Jesli pojawi się na rynku to jako import docelowy przez Mazde max 1000sztuk.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 27 maja 2016, 09:19 
Avatar użytkownika
Wstydliwy
Offline
Od: 11.02.2016
Posty: 13
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Zapp napisał(a):
Witam, zamówiłem w tym tygodniu M6 poraz drugi - wcześniejsze zamówienie miałem w kwietniu, ale poczytałem, że mają być zmiany w lipcu - więc poszedłem jeszcze raz do salonu, wypytałem co i jak i zmieniłem zamówienie na tą wersję po drugim lifcie...


Jaka była różnica w cenie?
Po tych zmianach powinien się pojawić nowy cennik, tak jak to było po poprzednim lifcie, przydało by się jakieś info...


 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Pt, 27 maja 2016, 10:10 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
W sumie to sobie niezły pomysł znaleźli na podnoszenie cen. ;)


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Pt, 27 maja 2016, 11:40 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
A ja mam pytanie o nowość kwietniową w wyborze akcesoriów czyli zmiana obszycia deski, tunelu i zegarów na Alcantare... Ktoś to widział, ktoś zamawiał?
Ciekawi mnie jak to wygląda... Bo to aktualne było by więcej niż ok, gdyby zgrywało się z kolorem skóry na fotelach (i tu i tu ciemnobrązowe) a tak to czegoś mi brakuje ;)

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 27 maja 2016, 11:44 
Amator
Offline
Od: 13.01.2015
Posty: 89
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
tombien napisał(a):
W sumie to sobie niezły pomysł znaleźli na podnoszenie cen. ;)


Wzrost cen w Polsce może wynikać z tego, że PLN szoruje po dnie w stosunku do głównych walut świata. Chcąc uzyskać odpowiedź, czy na zmianę ceny wpływają wprowadzane nowości, należałoby porównać cenniki kilku krajów z walutą EUR. Ostatnia zmiana ceny była wprowadzana jak wchodził FL przy kursie PLN do jena ok. 2,80. Teraz kurs wynosi 3,59.


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Pt, 27 maja 2016, 12:00 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
semp, to nie tak wprost, bo:
1) 2,80PLN za 100JPY było tylko chwilowo (może łącznie przez miesiąc od pierwszego przekroczenia w 2008 był poniżej 3PLN i to po którymś z trzesień ziemi w Japonii... )
2) przez pierwsze 2lata sprzedaży 6 GJ w Polsce kurs JPY był jeszcze wyższy niż jest teraz, a cena auta była niższa...

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 27 maja 2016, 12:07 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 20.11.2014
Posty: 817
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
gzesiolek napisał(a):
A ja mam pytanie o nowość kwietniową w wyborze akcesoriów czyli zmiana obszycia deski, tunelu i zegarów na Alcantare... Ktoś to widział, ktoś zamawiał?
Ciekawi mnie jak to wygląda... Bo to aktualne było by więcej niż ok, gdyby zgrywało się z kolorem skóry na fotelach (i tu i tu ciemnobrązowe) a tak to czegoś mi brakuje ;)


To byłby już totalny miszmasz, drzwi brązowe, siedzenia czarne, przód i tunel szara alcantara <offtopic>

Mnie zastanawia to zdjęcie, ten bronz nie jest aż taki w Mazdach
Obrazek

_________________
http://www.3dosetki.pl - strona motoryzacyjny opisujący tę bardziej ekscytującą jej część


 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Pt, 27 maja 2016, 12:19 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
semp, gzesiolek dobrze przytacza kurs Jena, bo to na niego trzeba patrzeć a nie Euro.


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Pt, 27 maja 2016, 12:33 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Pingu, e tam, ja mam chyba taki właśnie brąz jak na załączonym zdjęciu... może w zależności od oświetlenia...
I właśnie strasznie mi brakuje tego koloru na fotelach... :(

A z misz maszem przy Alcantarze pewnie masz racje... dlatego się pytam czy ktoś widział na żywo...
no i rzeczywiście bez boczków drzwi to nieco bez sensu...

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 27 maja 2016, 12:50 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 20.11.2014
Posty: 817
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Jak ktoś jest ciekaw jak będzie wyglądał nowy komputer pokładowy to tutaj ma wszystko pokazane. No jest przepaść w wyglądzie.

https://www.youtube.com/watch?v=wiJCGow7EoA?t=647

Później jest pokazany head up, wyświetlany na szybie w CX-9 o takie coś byłoby ekstra w 6. Pewnie to samo się będzie w 5 wyświetlać, lecz na wysuwanym plastiku.

_________________
http://www.3dosetki.pl - strona motoryzacyjny opisujący tę bardziej ekscytującą jej część


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Pt, 27 maja 2016, 12:54 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski

Poprawka, bo z czasem startu nie przyjmuje... od 10:30 wskaźniki...



A mnie bardziej zaciekawił HUD...
1. kolorowy,
2. na szybie (a nie jakimś rozkładanym ekraniku),
3. z obrotomierzem...

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Pt, 27 maja 2016, 13:09 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
HUD też na +
Ale ten komputerek pokładowy jest zajefajny! Nawet temperatura cieczy chłodzącej jest! :)
Generalnie idą w dobrym kierunku, nawet SD można wrzucić bezpośrednio. Żeby jeszcze w 6 taki podkłokietnik wrzucili... :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 27 maja 2016, 14:04 
Świeżak
Offline
Od: 12.05.2016
Posty: 19
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Lapeno napisał(a):
Jaka była różnica w cenie?
Po tych zmianach powinien się pojawić nowy cennik, tak jak to było po poprzednim lifcie, przydało by się jakieś info...

3000 dokładnie, czyli jak na te zmiany które są to jak w promocji moim zdaniem ;) Nawet wydaje mi się że to bardziej wynika z uaktualnionych przeliczników walut jak ktoś tam wyżej pisał niż samych zmian w samochodzie
Po 2 lifcie 143 900 bez akcesoriów i innych pierdół, przed 2 liftem było 140 900

I bardzo liczę na przynajmniej podobny komputer pokładowy w M6 jak w cx9, widziałem ten filmik już wcześniej i musze przyznać że się podjarałem nieco. Nie ma porównania w ogóle z tym co był wcześniej


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 27 maja 2016, 14:51 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 26.07.2014
Posty: 125
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Faktycznie, jeżeli ktoś się napalił na Machine Gray- tak jak ja- zamówienia będą od października a odbiory od stycznia to racja, że chyba lepiej poczekać do stycznia z zamówieniem żeby mieć nowy rocznik? Czy jak to działa z rocznikami, bo już nie pamiętam? W takim wypadku wiele osób może czekać na kolejny model- pewnie koło roku. Tak jak pisałem wcześniej- kupiłbym teraz GJ, jakby następna wersja (GK?) była rewelacją to bym sprzedał GJ i kupił GK.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 27 maja 2016, 19:23 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 28.07.2013
Posty: 1952
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
Jakby było tak w GJ to byłaby bajka, a gdyby nowa cx5 była jak mniejsza cx9 to mój następny wozik <pucu> <3

_________________
Samochodami się albo jeździ albo się je kocha, fajnie jak jest jedno i drugie


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247 ... 439  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.