Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 16:50

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5551 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 186  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz, 15 sty 2015, 09:05 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 11.03.2014
Posty: 940
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: opolski
Nie ma chyba żadnej normy prawnej mówiącej powyżej jakiej ilości decybeli auto jest głośnie. Nie wiem więc na jakiej podstawie chcesz oprzeć swój pozew. Wszystko to nasze subiektywne odczucia. Pewnie znajdzie sie prawnik który pójdzie sie bić za kasę. Ciężka sprawa.Poza tym nikt ci by pewnie nie zabronił zrobić testu na autostradzie. Na razie jedź do serwisu, zgłoś problem, jak nie naprawią złóż reklamację na piśmie, zobaczysz co odpiszą.

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 15 sty 2015, 09:06 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 11.03.2014
Posty: 940
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: opolski
Pablito podłogi nie robiłeś?

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 15 sty 2015, 09:39 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 28.07.2013
Posty: 1952
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
Nie jestem prawnikiem, ale walczę z Mazdą w innych kwestiach, bo to nie jedyny problem tego auta... czyli ciągle czekam na odpowiedź firmy... już 10 tygodni!!!! <sex> Kwestia wyciszenia to sprawa względna zawsze, ale przesiadając się z myślą, że będzie cicho premium możesz się zawieść przy 150km/h. Niestety, to wychodzi w praniu i zaskakuje wielu, ale można się przyzwyczaić i wmawiać, że można z tym żyć. <offtopic>
Myślę, że pozew zbiorowy zadziałałby jedynie z podobnym skutkiem albo i mniejszym jak w kwestii świszczących bocznych listewek, ale bardziej usłyszałbyś, że ten model tak ma i mieści się w normie producenta. Faktem jest, że nawet w testach z czasem (kiedy dziennikarz nie jest przekupiony) pojawia się sformułowanie: dość słabo wyciszony, nawet chyba w noworocznym podsumowaniu Auto Centrum u Zachara chyba, więc coś jest na rzeczy.
Ale ten model tak ma: to najczęstsze sformułowanie. Zawsze są jazdy testowe są po "wsi" a nie na "autostradzie" bo wychodzą mankamenty wyciszenia (kiedyś falującej maski, drżących lusterek, drgań, syndromu niedomkniętego okna itd.). Może teraz jest lepiej. Ale może nowy przyczółek otworzy im oczy?

_________________
Samochodami się albo jeździ albo się je kocha, fajnie jak jest jedno i drugie


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 15 sty 2015, 10:05 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 15.11.2013
Posty: 457
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
griszon1, Moim skromnym takie rzeczy to by może przeszły w USA :)
U nas znikome szanse. Nikt nikogo nie wprowadza w błąd. Przed zakupem miałeś możliwość jazdy testowej - u mnie nawet 160 wzwyż po autostradzie. Domyślam się też, że nigdzie nie znajdziesz specyfikacji jakie powinny być głośności przy jakich prędkościach. Z drugiej strony nie demonizujmy tego. Tajfun to to nie jest i jeździć się da. Wiele aut ma głośniej w środku i nikt nie robi problemu. Po prostu zauważyliśmy, że jest głośniej niż oczekiwaliśmy i wskazaliśmy kierunek działania (wyciszenie na własną rękę + akcja na uszczelki) by mieć o wiele lepszy komfort niż pozostali właściciele M6 :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 15 sty 2015, 10:08 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.07.2013
Posty: 3060
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: wielkopolski
griszon1 a co na to ASO jak im zgłosiłeś, że auto "hałasuje" powyżej 80 km/h?

Osobiście uważam, że "taką wadą jest brak lub marne wyciszenie auta" nie przejdzie ponieważ na bank Mazda spełnia jakieś tam warunki odnośnie hałasu wewnątrz auta.

Może po prostu z Twoim egzemplarzem jest coś nie tak?


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 15 sty 2015, 12:11 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 04.04.2013
Posty: 1935
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
To musiałbyś na dzień dobry znaleźć dowód , że to wada. Po drugie znaleźć normy wg których mazda ich nie spełnia i wtedy szukaj prawnika , który się tym zajmie...

_________________
pozdrawiam, Mirek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 16 sty 2015, 16:46 
Avatar użytkownika
Świeżak
Offline
Od: 07.11.2014
Posty: 21
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
Czy ktoś może polecić firmę od wyciszania w Poznaniu lub okolicach.
Wrocław / Warszawa, czyli firmy opisywane gdzieś wyżej i zostawienie auta na kilka dni jest dla mnie kłopotliwe logistycznie.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 16 sty 2015, 19:15 
Bywalec
Offline
Od: 18.04.2014
Posty: 433
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podkarpacki
Z tym sądem to się może nie udać.Trzeba by udowodnić że dane producenta którą podaje w katalogu nie odpowiadają rzeczywistości.To już lepiej chyba narobić hałasu w gazetach motoryzacyjnych ,ale czytając co piszą w tych gazetach to na pewno się nie podejmą ,bo pewnie siedzą w kieszeni producentów :wink:


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 16 sty 2015, 20:23 
Wstydliwy
Offline
Od: 29.10.2014
Posty: 7
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Panowie, i ja skorzystałem wczoraj z usługi wyciszenia u Pana Krzysztofa ( przy ul .Chłodnej w Warszawie ) .
Autko zostawiłem o 10 i odebrałem o 16 .
Zakres : wygłuszenie drzwi przednich i tylnych.
EFEKT : warto było ! , wg mnie; mniej słyszalny hałas miejski ( odgłosy przejeżdżających obok aut itp. ), audio poprawiło brzemiennie , szczególnie przy słabszym źródle ( radio ), na autostradzie - efekt wyciszenie troszkę mniej odczuwalny , ale jest .
Całkowicie zgadzam się z opiniami kolegów jeśli chodzi o obsługę : Pan Krzysztof - miła obsługa , chętny do wyjaśnień , faktura.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 16 sty 2015, 20:40 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 05.02.2014
Posty: 479
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: lubelski
Prośba o podawanie cen usług. ..

_________________
Mazda 6 GJ SkyPassion 2.0 SKYACTIV-G 165KM Red Soul


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 16 sty 2015, 21:05 
Wstydliwy
Offline
Od: 29.10.2014
Posty: 7
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
za komplet drzwi ( przód i tył ) - 1000 zł brutto - na hasło FORUM


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 16 sty 2015, 23:17 
Amator
Offline
Od: 20.10.2013
Posty: 89
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
tatahani napisał(a):
Pablito podłogi nie robiłeś?


Podłogi nie robiłem, do dopłaty było około 2 kPLN (oczywiście od kwoty bez off'u) - jak dla mnie to już by było zbyt duże burżujstwo. Są drzwi przód / tył i bagażnik i im więcej jeżdżę tym bardziej paszcza się cieszy.
160 km / h i można normalnym głosem rozmawiać z osobami z tyłu.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 17 sty 2015, 18:53 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 31.08.2013
Posty: 1654
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: zagranica
zostalo mi troche maty i pianky , tak zrobylem dach nad glowom. dawalem tylko tam, gdzie dosiegla reka na kazda strona przes dzure na swiatlo. czylo kolo 40cm na kazda strone + kolo 20cn nad swiatlom. Mam wrazenie, jak by bylo tiszej a niebylo tyle halasu kolo glowy. Ale jezdze tylko w miaste, niebylem na autostradze .

_________________
M6 G145 kombi, MT, 2013


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 17 sty 2015, 19:03 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 05.02.2014
Posty: 479
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: lubelski
A co z wyciszniem szumu toczących się opon.. mi osobiscie to najbardziej przeszkadza.. ktos ostatnio robił?

luker napisał(a):
za komplet drzwi ( przód i tył ) - 1000 zł brutto - na hasło FORUM


Pablito napisał(a):
tatahani napisał(a):
Pablito podłogi nie robiłeś?

_________________
Mazda 6 GJ SkyPassion 2.0 SKYACTIV-G 165KM Red Soul


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 17 sty 2015, 19:34 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 31.08.2013
Posty: 1654
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: zagranica
Klopot ten, ze to zrobylem nagle (taki gupu pomysl :-) ) a zaraz nietestowalem, tylko teraz mam takie wrazenie. Sedzalem na parkingu i jak by niebylo tak ostro slychac okolity ruch. a moze to tylko placebo. Ale przes ta cienka blache slo napewno duzo ruchu a tapacerka dachu jest jak papier

na kola jest chyba potrzebno zrobyc dokladnie cala podloge, nadkola i drzwi

_________________
M6 G145 kombi, MT, 2013


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 19 sty 2015, 07:26 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 07.04.2014
Posty: 236
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
Luker jakie materiay/maty u Ciebie zastosowano? Pytam bo dzwonilem do lokalnego goscia to wspominal o przedziale cen 250-500 za 1 drzwi wspominal ze cena zalezy od uzytych materialow, stad moje pytanie?


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Pn, 19 sty 2015, 08:16 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 2506
Rok produkcji: 2010
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: zagranica
Jesteś z Trójmiasta to nie dzwoń do "gościa" tylko wal śmiało do car audio reda.

_________________
Optimal Сasual Dating


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 19 sty 2015, 21:47 
Wstydliwy
Offline
Od: 29.10.2014
Posty: 7
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
marass31 napisał(a):
Luker jakie materiay/maty u Ciebie zastosowano? Pytam bo dzwonilem do lokalnego goscia to wspominal o przedziale cen 250-500 za 1 drzwi wspominal ze cena zalezy od uzytych materialow, stad moje pytanie?


Dynamat Extreme + Gladen


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 20 sty 2015, 15:09 
Świeżak
Offline
Od: 20.01.2015
Posty: 20
Rok produkcji: 2014
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyGO
Co prawda nie jestem posiadaczem "6" lecz trójki ale miałem ten sam problem z hałasem. Ponieważ często podróżuję autostradami wygłuszenie wnętrza stało się dla mnie koniecznością. Przymierzałem się do wrocławskiego "Cichego auta" ale cena (ok. 4,5 tys. zł) zniechęciła mnie. Ponieważ mieszkam na ziemi lubuskiej zacząłem szukać tu czegoś tańszego. Nie było łatwo ale w końcu znalazłem "Car Audio Muza" w Zielonej Górze, gdzie za 2 700 zł wygłuszyłem swoją Mazdę. Konkretnie wygłuszyłem nadkola, grodzie, podłogę i przednie drzwi. Pozostał mi do wygłuszenia bagażnik ale to zrobię sam bo to proste. Poprawa wyciszenia jest znacząca ale zastosowane materiały przez Mazdę (cienkie blachy i szyby) wykluczają całkowite wyeliminowanie uciążliwego hałasu. Tym niemniej cieszę się, że jadąc 150 km/h nie muszę już wydzierać się do pasażera obok


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 22 sty 2015, 22:50 
Wtajemniczony
Offline
Od: 07.11.2013
Posty: 152
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: kujawsko-pomorski
Dzisiaj mi w końcu wymienili uszczelki. Ciszej jakoś dużo to może nie jest, ale nie ma za to tego irytującego szarpania wiatru za oknem (czyli efektu niedomkniętej szyby). Jak dla mnie to duży plus, choć tak naprawdę to już zdążyłem przywyknąć... W każdym razie w mieście radio faktycznie może grać ciszej.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 26 sty 2015, 21:57 
Wstydliwy
Offline
Od: 04.09.2014
Posty: 14
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
crow napisał(a):
ale walczę z Mazdą w innych kwestiach, bo to nie jedyny problem tego auta... czyli ciągle czekam na odpowiedź firmy... już 10 tygodni!!!!


No ja od testów w ASO czekam juz 6 tyg na jakąkolwiek odpowiedź co dalej i cisza. Wysłałem im maila - co dalej, przypomnialem ze dostali raport, ale zero odzewu


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 6 lut 2015, 20:23 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 05.02.2014
Posty: 479
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: lubelski
Cos mi sie wydaje ze wyciszanie ASO nie działa.. na naszej lubelskiej S-ce szumi jak szumialo.. sam nie wiem czego oczekiwać. . Chetnie bym sie przejechal z kims po wymianie uszczelek.. moze ja za duzo wymagam..

_________________
Mazda 6 GJ SkyPassion 2.0 SKYACTIV-G 165KM Red Soul


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 6 lut 2015, 20:34 
Nowicjusz
Offline
Od: 10.10.2014
Posty: 51
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
ja do tych szumów nawet już się przyzwyczaiłem, zwłaszcza po wcześniejszych problemach z silnikiem uznałem, że to nie jest duży problem.
Ale w końcu... udałem się do ASO i zgłosiłem szumy, falującą maskę i skrzypienie fotela - tak przy okazji bo skrzypiał jak stara kanapa:)
Muszę przyznać, że poprawa jest znaczna, można normalnie słuchać radia a jak mówię do żony to nie pyta mnie dlaczego krzyczę:)
Inny komfort jazdy i maska też nie unosi się do góry, ASO Bołtowicz sprawiło się na medal. Jak ktoś chce zrobić wyciszenie w W-wie, to mogę ich polecić


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 6 lut 2015, 20:55 
Prawie fanatyk
Offline
Od: 01.11.2013
Posty: 2163
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
jorzel, wymieniano mi uszczelki, tam gdzie robił to Mar169 i efekt bardzo mizerny, pomimo poprawiania. Pogodzilem się już z tym.

_________________
Nie odkładaj do jutra tego, co możesz zrobić pojutrze!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 7 lut 2015, 18:19 
Nowicjusz
Offline
Od: 10.10.2014
Posty: 51
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Panowie, pewnie najwięcej zależy od tego jak dokładnie tego słuchamy. Ja próbowałem to w warunkach bezwietrznych i dziś przy sporych powiewach wiatru. Kiedyś słychać było mocny świst przy prędkości od 140 km, teraz nie było tego nawet przy znacznie wyższych prędkościach.
Dziś przy dużym wietrze słychać szum i widać, że wyciszenie samochodu nie jest idealne ale nie jest to tego samego rodzaju "świst" co poprzednio. Jest poprawa.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 10 lut 2015, 23:01 
Wtajemniczony
Offline
Od: 29.11.2014
Posty: 156
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
ZBANOWANY!
W mojej 3ce tez hałas powyzej 120/h spory, na forum nawet mamy o tym wątek i chłopaki mierzą dB. Dla mnie jest to poważna wada auta, nic tak nie denerwuje jak hałas w aucie. Jazda po autostradzie nie nalezy do przyjemnych, slychac wszystko wiatr, opony. To jest nie do pomyślenia aby w obecnych czasach takie kwestie jak wygłuszenie nie były dopracowane.

Dziadostwo i tyle, hałas, diesel sie rozsypał, tarcze i klocki wytrzymuja 20tys km...

_________________
Mazda3 HB 2.0 skyactiv 165


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 11 lut 2015, 09:23 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 28.07.2013
Posty: 1952
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
To pisz im to to może zmiękną w obsłudze posprzedażnej Mazdy i uwierzą, że mazda to nie lexus, bo takie mają ambicje :wink:

_________________
Samochodami się albo jeździ albo się je kocha, fajnie jak jest jedno i drugie


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 11 lut 2015, 13:37 
Wtajemniczony
Offline
Od: 29.11.2014
Posty: 156
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
ZBANOWANY!
Pytałem w ASO, o ile w 6tc sa inne uszczelki które mozna załozyć to dla 3ki nie ma na chwile obecna zadnych nowych i poprawionych części. Z tego co powiedział mi moj "znajomy" w ASO to 3ka ma wszystkie najnowsze części i nie bedzie liftu a 6ka i CX5 przechodzą własnie odnowe aby wyeliminować te niedoskonałości. 6 tka nie jechałem ale z tego co mi wiadomo w 6 GJ jest głośniej niz w 3 BM. To ja nie potrafie sobie wyobrazic, że w waszych 6 moze byc jeszcze gorzej ;(

_________________
Mazda3 HB 2.0 skyactiv 165


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 11 lut 2015, 14:12 
Prawie fanatyk
Offline
Od: 01.11.2013
Posty: 2163
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
Ellipsis napisał(a):
w 6 GJ jest głośniej niz w 3 BM. To ja nie potrafie sobie wyobrazic, że w waszych 6 moze byc jeszcze gorzej ;(


Halo... halo ... Ellipsis pisz głośniej, jadę właśnie GJ-ką i sorki ale niewiele słyszę. <hahaha> :lol: <hahaha> :lol:

_________________
Nie odkładaj do jutra tego, co możesz zrobić pojutrze!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 11 lut 2015, 14:17 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 22.09.2014
Posty: 2106
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: podkarpacki
6 tki są indywidualistkami i każda ma inaczej :) - tak wynika z obserwacji na tym forum.
Ja pojeździłem kilkoma demówkami z przed FL-u i te którymi jeździłem jakoś jesienią, poza szumem z opon, nie szumiały. Opony szerokie, nadkola nie wyciszone to czego oczekiwać.
Ale pierwsza jaką jeździłem z początku produkcji faktycznie coś jakby z uchylonej szyby szumiała.
Ja akurat na dalsze podróże zawsze coś na dachu wożę - sprzęt WS, czy rowery, czy box, i szum nawet Mazdy ginie przy tym co z dachu dochodzi :) Ale rozumiem wkurzenie, w końcu wóz za dobrze > 100tys zł . Może w Japonii mają znacznie niższe limity prędkości, gdzieś wyczytałem że w ogóle >180km/h jakieś blokady w autach itp. (nie weryfikowałęm) - więc co ich szumy obchodzą.
To inna kultura, inna mentalność, do czego innego przywiązują wagę, starają się, ale Europie nie dogodzą, zawsze jakieś takie kwiatki wyjdą.


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5551 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 186  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.