Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 15:55

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 57  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr, 1 kwi 2015, 09:51 
Offline
Mi wczoraj się zawiesił, zrestartował i sam się podniósł. Ale nie podłączył telefonu i przerwał mi rozmowę z klientem. <slabo>
I notorycznie nie widzi mapy po starcie silnika. Czas wykrywania karty SD ma porównywalny z wykryciem USB - 20-30s.


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 1 kwi 2015, 15:19 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 19.08.2013
Posty: 199
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Według instrukcji MZD Connect odtwarza płyty DVD! :) Trzeba wcisnąć taką płytę w napęd i powinno działać. Zawsze jakaś alternatywa dla pasażera :) Ktoś testował?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 1 kwi 2015, 15:29 
Bywalec
Offline
Od: 05.03.2015
Posty: 465
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
ZBANOWANY!
Jeszcze nie, ale odtwarza tylko na postoju - więc to raczej opcja dla pasażera gnijącego w aucie jak my załatwiamy sprawy ;)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 1 kwi 2015, 15:34 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 19.08.2013
Posty: 199
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
A w ten sposób. :lol: Czyli filmy tylko na parkingu można oglądać - brawo Mazdo! :hophop:
Myślałem, że wyłączający się w czasie jazdy ekran dotykowy wyczerpał temat...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 1 kwi 2015, 15:50 
Bywalec
Offline
Od: 05.03.2015
Posty: 465
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
ZBANOWANY!
Tu akurat bym psów na Mazdzie nie wieszał, w większości marek tak to działa. W BMW też trzeba specjalnej diagnostyki kolegów zza wschodniej granicy, żeby działało w trakcie jazdy :) może to jakaś norma Unijna - przecież tam najlepiej wiedzą, jaka jest krzywizna ogórka i czy oglądanie "Klanu" w trakcie jazdy grozi wypadkiem ;)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 1 kwi 2015, 19:27 
Świeżak
Offline
Od: 31.01.2015
Posty: 31
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Co do spotify - mazda ma aha, stitcher, nie ma spotify connect , stąd brak możliwości korzystania w pełni z tego serwisu, może kolejny update systemu wzbogaci go o nakładkę spotify connect...fajnie, że można w ogóle słuchać spotify z telefonu. Próbowałem wkładać DVD , wyskakuje informacja o błędnej płycie i wyjeżdża z kieszeni...Wiem, że na polskojęzycznej stronie MZD Connect brak informacji o odczycie płyt DVD, na anglojęzycznej jest taka- może w Polsce brak tej funkcji. Od czego zależy, że widać okładki płyt ? U mnie tylko z usb. Przy CD nie zawsze pokazuje podstawowe dane -artysta, tytuł,(np. X Eda Sheeran)..


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 2 kwi 2015, 09:09 
Avatar użytkownika
Świeżak
Offline
Od: 27.03.2015
Posty: 32
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
adiiik37 napisał(a):
Przy CD nie zawsze pokazuje podstawowe dane -artysta, tytuł,(np. X Eda Sheeran)..


To zależy od tego, czy płyta ma zapisane tego rodzaju informacje.

-- Dodano: Cz, 2 kwi 2015, 10:09 --

Co do filmów, to ciekawostką jest, że z USB odtwarza filmy, ale... tylko dźwięk;) Można więc sobie wziąć np. koncert jakiś i go słuchać, ale oglądać już nie.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 2 kwi 2015, 09:32 
Bywalec
Offline
Od: 05.03.2015
Posty: 465
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
ZBANOWANY!
Co do dźwięku z filmów, rozwaliło mnie ostatnio jak nieopacznie wybrałem ajfona jako źródło muzyki i mi puściło gadanie .... Zachara z ostatnio oglądanego filmu na YT :D
kiedyś też podpiąłem androida i mi zaczęło czytać "w lewo, w prawo, na rondzie prosto" etc - mowię WTF - a to czytało wszystkie wav z nawigacji... ;)

Nie wiem co oni cierpią żeby tam załadować kodek do filmów, skoro działały na blaupunkcie 830 który miał chyba procesor z 200MHz (sądząc po prędkości automapy), to tu tylko kwestia softu


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 3 kwi 2015, 16:41 
Bywalec
Offline
Od: 17.02.2015
Posty: 352
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyDream
Region: wielkopolski
Czy ktos ma pomysł czy da się wyłączyc instrukcje głosowe w czasie nawiacji, ale tak żeby jedncześnie Pani nadal gadała jak ostrzega o fotoradarze. Przyznam, ze Pani od nav bywa przesadnie gadatliwa, co tylko na dluzsza mete irytuje.

Odnośnie ruszonych tu tematów, to aktualizacje zrobiłem, poleciało kilkanaście gb danych, wszystko chodzi póki co ok, fixa lapie szybko prowadzi w miarę sensownie. WiFi z telefonym łączy się bez problemu. Przymierzam się do kupna i wrzucenia do schowka czegoś takiego

http://www.telepolis.pl/wiadomosci/huaw ... 32774.html

do tego karta preaid z play (50 zl za karte o rocznej waznosci po 1gb miesiecznie danych) - zeby miec system odpal i zapomnij jesli chodzi o wifi dla nawigacji w samochodzie.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 3 kwi 2015, 18:49 
Bywalec
Offline
Od: 05.03.2015
Posty: 465
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
ZBANOWANY!
Super ten "chujawej" :)
pamiętaj tylko, że do tej rocznej waznosci musisz po 3 miesiacach doliczyc 54EUR za subskrypcje ;)))


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 10 kwi 2015, 09:34 
Bywalec
Offline
Od: 17.02.2015
Posty: 352
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyDream
Region: wielkopolski
czy ktos sie orientuje jaka jest najnowsza wersja softu (systemu operacyjnego) mzd connect - ja mam 51.00.350
jest gdzies jakiś changelog czy cos podobnego ?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 10 kwi 2015, 12:41 
Świeżak
Offline
Od: 31.03.2015
Posty: 22
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Mam tą samą wersję softu. Wydaje mi się, ze zwykły user może aktualizować mapy navi (toolem odpowiednim) oraz bazę Gracenotes. Sam soft MZDC chyba tylko w serwisie, ew. za instrukcjami mazda3revolution, ale póki co to jeszcze dość niebezpieczna zabawa. Nie widziałem jeszcze dostępnego na forach soft MZDC numerowanego 51.x (do M6), są tylko do M3 wersje.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 10 kwi 2015, 12:50 
Bywalec
Offline
Od: 17.02.2015
Posty: 352
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyDream
Region: wielkopolski
Poszukiwania mobilnego hotspot zakończone. Obrazek

Aaa i jeszcze jedno polece mazdowe kabelki do telefonów (iphone, microusb), sa to kable rozwijane
na takim plastikowym kolku - zaskakuja na pstryk - wiec jak sie nie uzywa to po zwinieciu siedza
w schowku podpiete do portu usb czy ladowarki i nic po samochodzie nie lata :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 10 kwi 2015, 14:41 
Bywalec
Offline
Od: 05.03.2015
Posty: 465
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
ZBANOWANY!
Co to za routerek?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 10 kwi 2015, 14:51 
Bywalec
Offline
Od: 17.02.2015
Posty: 352
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyDream
Region: wielkopolski
HUAWEI E8377 - w schowku siedzi idealnie, masz te port usb do ktorego mozna podpiac telefon do ladowania czy coś - wyjdzie chyba 1A. Ładnie się wyłącza po zgaszeniu silnika, czy da się tak włączyć w momencie jak dostanie prąd musiałbym pogrzebać z ustawieniach routera.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 13 kwi 2015, 14:13 
Amator
Offline
Od: 11.10.2014
Posty: 79
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Mam wrazenie ze MZD dziala coraz wolniej, szczegolnie ejsli chodzi o import kontaktow i ladowanie USB ( tylko 2GB ), ktos inny tez to zauwazyl?


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 13 kwi 2015, 14:28 
Offline
BoBi podobnie. Jak włożyłem 32GB pamięć do USB to co jakiś czas nie wykrywa mi karty SD po starcie systemu. Dopiero jak rozpozna pamięć USB wykrywa kartę SD i widzi mapę... <slabo> Nie wiem, czy to wina rozmiaru pamięci, czy złożoności katalogów. A mam tam sporo... :lol:


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 15 kwi 2015, 11:10 
Bywalec
Offline
Od: 17.02.2015
Posty: 352
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyDream
Region: wielkopolski
dobra to jeszcze raz ja jesli chodzi o poszukiwania modemu do wifi w aucie - Huawei E355 - w ksztacie zwyklego usb sticka - modem 3g/HSDPA + router wifi - kosztuje na allegro 100-150 zl - wlącza sie po wlozeniu do portu usb (ergo odpaleniu auta), gasnie po jego zgaszeniu - i wszystko hula idealnie :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 15 kwi 2015, 13:34 
Bywalec
Offline
Od: 05.03.2015
Posty: 465
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
ZBANOWANY!
Nie ma LTE, ale też go chyba rozważę. Problem trochę, że mój system nie chce łączyć się praktycznie (może 1/10 się udaje) z sygnałem z Nexusa ani z Ajfona (podaje błąd sieci) - trochę się boję ładować kasę w router jak też będzie problem.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 15 kwi 2015, 14:12 
Bywalec
Offline
Od: 17.02.2015
Posty: 352
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyDream
Region: wielkopolski
na te ilosc danych ktore jest przesylane, to fakt czy mamy LTE czy nie nie ma wiekszego znaczenia
ja sobie zostawiam jednak tego E355 a tego wkladanego do gniazda zapalniczki pogonie na allegro
z jednego prostego powodu - trzeba go recznie włączac, a tutaj jest autentycznie system odpal i
zapomnij :)

jesli chodzi o laczenie z hotspotem ajfonowym to mialem problemy wczesniej, ale to nie tylko w mazdzie
ale jak probowalem np.podlaczyc lapka, hotspot pojawial sie i znikal, po aktualizacji do najnowszej wersji
ios problemu nie ma


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 15 kwi 2015, 15:34 
Bywalec
Offline
Od: 05.03.2015
Posty: 465
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
ZBANOWANY!
Pewnie, że na tę ilość danych żeby sprawdzić pogodę czy korki to wystarczyłby pewnie GPRS :)
Ale chciałem kupić LTE w Plusie na te 20GB i sobie np też pooglądać z tego routera na tablecie youtuba albo pasażerom włączyć :) wtedy LTE już coś tam daje (szkoda poza tym by mi było go nie używać skoro jest)

taki tekst znalazłem o tym routerze CarFi - czy to PnP to nie jest właśnie włączanie routera wraz z zasilaniem zapalniczki?

"Wtyczka Huawei CarFi pasuje do gniazdka ładowarki lub zapalniczki samochodowej. Urządzenie zaprojektowano również tak, aby działało w funkcji Plug and Play, którą można włączyć jednym długim naciśnięciem przycisku „Włącz”. Huawei CarFi sterować można również zdalnie za pomocą aplikacji „Huawei Hilink”, dostępnej dla smartfonów w systemach Android i IOS."


Ostatnio edytowano Śr, 15 kwi 2015, 15:41 przez makaronek, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 15 kwi 2015, 15:36 
Avatar użytkownika
Świeżak
Offline
Od: 27.03.2015
Posty: 32
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
makaronek napisał(a):
Pewnie, że na tę ilość danych żeby sprawdzić pogodę czy korki to wystarczyłby pewnie GPRS :)
Ale chciałem kupić LTE w Plusie na te 20GB i sobie np też pooglądać z tego routera na tablecie youtuba albo pasażerom włączyć :) wtedy LTE już coś tam daje (szkoda poza tym by mi było go nie używać skoro jest)


Mając net w samochodzie można też korzystać z AHA Radio, fajnie działa:)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 15 kwi 2015, 15:39 
Offline
makaronek w trasie i tak LTE za wiele mieć nie będziesz miał. 3G i pochodne do oglądania stron i YT w zupełności wystarczają. Poza tym, znam miejsca w PL gdzie LTE Plusa dawało 1,5 Mb/ 1,5 Mb.. A w tym samym miejscu HSUPA+ dawało 10/4, więc to nie do końca tak, że jak jest LTE to będzie wypas.. <slabo>


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 15 kwi 2015, 15:42 
Bywalec
Offline
Od: 05.03.2015
Posty: 465
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
ZBANOWANY!
rkarcz zgadzam się, ale ja np lubię oglądać "polimaty" albo Zachara gnijąc w korku na Puławskiej :) i tam lte działa :P


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 15 kwi 2015, 15:47 
Avatar użytkownika
Świeżak
Offline
Od: 27.03.2015
Posty: 32
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
makaronek napisał(a):
zgadzam się, ale ja np lubię oglądać "polimaty" albo Zachara gnijąc w korku na Puławskiej :) i tam lte działa :P


O, stoimy w tym samym korku?;)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 15 kwi 2015, 15:56 
Bywalec
Offline
Od: 17.02.2015
Posty: 352
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyDream
Region: wielkopolski
Cytuj:
"Wtyczka Huawei CarFi pasuje do gniazdka ładowarki lub zapalniczki samochodowej. Urządzenie zaprojektowano również tak, aby działało w funkcji Plug and Play, którą można włączyć jednym długim naciśnięciem przycisku „Włącz”. Huawei CarFi sterować można również zdalnie za pomocą aplikacji „Huawei Hilink”, dostępnej dla smartfonów w systemach Android i IOS."


jedno dlugie nacisniecie przycisku wlacz,to jest przycisk na gorze obudowy, wiec ten moj pierwszy car-fi dokladnie tak dziala

a plug and play = sam wykrywa ustawienia operatora, wlasciwy apn itp itd.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 15 kwi 2015, 15:56 
Bywalec
Offline
Od: 05.03.2015
Posty: 465
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
ZBANOWANY!
Może zrobimy "traffic jam spot" Mazdy na Puławskiej? :D
ja jadę/stoję albo na odcinku królikarnia - Wawelska albo na odcinku przeciwnym królikarnia - Wilanowska ;)) do Piaseczna szczęśliwie nie muszę stać, za to jadę do Pruszkowa i tam sobie też korzenie zapuszczam po drodze w różnych miejsach - na Hynka, na Łopuszańskiej, na Jerozolimskich nieraz ;))

ale żeby pogadać mogę np pojechać dalej i zajechać na Shella przy zjeździe na obwodnicę kiedyś ;P
przepraszam za odbieg od tematu

a wracając do tematu - ktoś może potwierdzić, że to CarFi Huaweja da się włączać przy odpaleniu auta samoczynnie oraz gdzie to (i za ile) w ogóle kupić?
bo newsów w internecie tysiąc ale w żadnym sklepie nie ma :D na Ali 188USD, co czyni to jakimś kosmosem przy obecnym kursie ;)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 15 kwi 2015, 15:57 
Bywalec
Offline
Od: 17.02.2015
Posty: 352
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyDream
Region: wielkopolski
CarFi nie da sie, Huawei E355 - tak sam wlacza sie


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 15 kwi 2015, 16:00 
Avatar użytkownika
Świeżak
Offline
Od: 27.03.2015
Posty: 32
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
makaronek napisał(a):
Może zrobimy "traffic jam spot" Mazdy na Puławskiej? :D
ja jadę/stoję albo na odcinku królikarnia - Wawelska albo na odcinku przeciwnym królikarnia - Wilanowska ;))


Hah, to ja właśnie od Królikarni (zabieram/zostawiam żonę w pracy) do Piaseczna, razem ogarniamy całą Puławską! ;P


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 19 kwi 2015, 13:21 
Bywalec
Offline
Od: 05.03.2015
Posty: 465
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
ZBANOWANY!
Jakby coś (może nie każdy wie) usługi podłączone (ceny paliw, pogoda etc) w pakiecie na 3 lata kosztują 92,83EUR, co jest w sumie bardzo opłacalne w stosunku do standardowej ceny za rok 56,80EUR oraz obecnego kursu tegoż EUR ;) więc jeśli korzystacie z tego wynalazku i Wasz samochód nie ma problemu z podłączeniem do wifi - można chyba polecić. Te 15zł kosztu miesięcznego można zaoszczędzić dzięki np cenom paliw.

Aby ceny paliw działały ok przypominam należy zaznaczyć w opcjach usług połączonych (w ustawieniach navi) paliwa pośrednie i ekonomiczne, a nie premium (domyślnie zaznaczone)

Przypominam też, że w Plusie jest promocja polegająca na 50% abonamentu na LTE jeśli mamy telefon za >=49 netto miesięcznie, co pozwala na korzystanie z internetu o limicie 30GB miesięcznie w LTE 20MBit za 29,50 netto miesięcznie z routerem LTE huawei e5373 za 3 zł netto na start (umowa 24m). Dla nieposiadających telefonu w Plusie cena miesięczna bez urządzenia (możecie sobie kupić polecany router przez kolegę Kichu za 200 zł) 39zł netto za miesiąc z umową na 12m i pakietem 15GB z LTE 5Mbit. Ceny netto dla firm

Dla porównania PLAY - rok na prepaidzie za 50 zł (12GB całkowity limit na rok). Abonamentowo bez urządzenia 20 zł netto za 10 GB/mc umowa 18mc, albo 30zł netto za 30GB albo 38zł netto bez limitu. Oferty z urządzeniem są za drogie

Tmobile nie ma nic do zaoferowania w dobrych pieniądzach (z resztą nienawidzę tej firmy jak psa za ich chore opłaty za odstąpenie od umowy), ale jak ktoś lubi może sobie popatrzeć
Orange ma za słaby zasięg wg mnie żeby ich internet w ogóle brać pod uwagę

I nie... nie pracuję dla Plusa ani Playa ;)) po prostu nie chce mi się tracić czasu na sprawdzanie w firmach, w których na pewno nic nie wezmę ;)

co do moich problemów z połączeniem wifi, wygląda to jak jakiś bug systemowy (ciężko łączy z androidem, prawie w ogóle z ajfonem). Muszę chyba wymusić na jakimś aso update tego systemu.


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 57  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.