Teraz jest Pn, 13 maja 2024, 18:53

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1709 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 57  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: So, 9 maja 2015, 23:32 
Wtajemniczony
Offline
Od: 12.03.2014
Posty: 201
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
4mel napisał(a):
Ponizej link do aktualnej oferty routerow usb huawei. Pierwszy ma LTE ;) i mozna nim zarzadzac przez mobilna apke, ale w PL niedostepny (internety podaja ~120USD). Drugi (bez LTE) mozna spokojnie kupic za 150zl.


A u nas gdzie konkretnie można kupić ten router w tak niskiej cenie? Ja znalazłem go za 299 zł.

-- Dodano: N, 10 maja 2015, 00:32 --

Chyba też się skuszę na ten router. Mój Galaxy Note 3 jest widziany przez Mazdę, ale za nic nie chce się połączyć. 50 zł rocznie od Play to chyba aktualnie najlepsza oferta. W Plusie można mieć 2 GB miesięcznie, ale trzeba zapłacić ok. 30 zł... miesięcznie.

We wtorek jadę do ASO sprawdzić bluetootha, bo nadal nie mogę połączyć telefonu. To znaczy ściąga mi większość kontaktów, ale maksymalnie tylko do litery M.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 9 maja 2015, 23:59 
Bywalec
Offline
Od: 05.03.2015
Posty: 465
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
ZBANOWANY!
napisalem do goscia od ktorego kupilem za 120 zl czy ma jeszcze te routery
Kanał na 11, lokalizacja na Polska i wreszcie bezproblemowo się łączy - ani nexus ani ajfon nie były akceptowane przez ten system


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 10 maja 2015, 00:56 
Wtajemniczony
Offline
Od: 12.03.2014
Posty: 201
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Dzięki. Na Allegro jest bardzo dużo innych modeli Huawei i w dobrych cenach. Który z nich byłby najlepszy?
http://allegro.pl/listing/listing.php?bmatch=seng-v6-p-sm-isqm-4-e-0402&category=77798&limit=180&order=qd&search_scope=category-77798&string=HUAWEI&buyNew=1


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 10 maja 2015, 11:09 
Bywalec
Offline
Od: 05.03.2015
Posty: 465
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
ZBANOWANY!
No niestety skończyły się.
Ta lista Twoja zawiera modemy, a szukamy routera
Jedyny jaki trafilem co moze sie nadac http://allegro.pl/mobilny-router-huawei-e8231-usb-aero-wifi-bialy-fv-i5335799015.html


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 10 maja 2015, 14:30 
Wtajemniczony
Offline
Od: 12.03.2014
Posty: 201
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Dzięki za pomoc. Poszukałem i do ścisłego finału wytypowałem:

- http://allegro.pl/router-samochodowy-lte-huawei-e8278-4g-150mb-s-i5303899989.html
oraz
- http://allegro.pl/modem-huawei-e8231s-2-funkcja-routera-wroclaw-i5318766409.html

Jaką maksymalną długość może mieć router, żeby zmieścił się w podłokietnik w FLce? Czy Mazda bez problemu łączy się ze wszystkimi routerami Huawei?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 10 maja 2015, 14:41 
Bywalec
Offline
Od: 17.02.2015
Posty: 352
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyDream
Region: wielkopolski
E8231 bedzie spoko

moj ma wg strony huaweiE355 ma 90,6mm i sie miesci idealnie

Obrazek

i na te wymiary bym zwracal uwage, bo miałem w rece model LTE - E8278 (98mm) i jest dluzszy
od E355 i wchodził jakos tak na styk (do gniazda USB tak), do zapalniczki + usb juz nie chcial sie domknąć

generalnie kazde urzadzenie tego typu powinno spokojnie chodzic, kwestia jedynie wymiarów

E355 2 szt na allegro po 90 zl z wysyłką są
http://allegro.pl/modem-huawei-e355-aer ... 62553.html


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 10 maja 2015, 15:10 
Bywalec
Offline
Od: 05.03.2015
Posty: 465
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
ZBANOWANY!
Ale opinie o sprzedawcy marne i FV raczej nie dostaniesz ;)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 10 maja 2015, 15:35 
Bywalec
Offline
Od: 17.02.2015
Posty: 352
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyDream
Region: wielkopolski
Ale bez przesady :) 80 zl za ten modem i bez FV byłbym w stanie zaryzykować :) sprzedawca ma z tego co patrzę same pozytywy póki co :)

nówki są do kupienia na amazonie za 70 dolców - http://www.amazon.com/Huawei-E355-Unloc ... B008TH3VH0


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 10 maja 2015, 16:39 
Świeżak
Offline
Od: 31.01.2015
Posty: 31
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Mam e8278 problem polega na tym , że za każdym razem muszę korzystać ze smartfona, wejść na stronę przeglądarki routera i wpisywać login i hasło, inaczej wifi nie działa ...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 10 maja 2015, 17:43 
Bywalec
Offline
Od: 17.02.2015
Posty: 352
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyDream
Region: wielkopolski
A nie jest to przypadkiem urządzenie brandowane przez któregoś operatora komórkowego. Bo ja sie spotkałem z czymś podobnym przy routerach Orange. Nie dało sie wyłączyć podawania kodu pin do karty sim i dupa.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 10 maja 2015, 18:08 
Wtajemniczony
Offline
Od: 12.03.2014
Posty: 201
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Po przeczytaniu Waszych opinii, mam dwa do wyboru:

- nieco droższy, ale od pewniejszego sprzedawcy, choć sam router przez nikogo na tym forum nie testowany: http://allegro.pl/modem-huawei-e8231s-2-funkcja-routera-wroclaw-i5318766409.html

- tańszy i sprawdzony, ale od niepewnego sprzedawcy: http://allegro.pl/modem-huawei-e355-aero2-3g-najtaniej-na-allegro-i5327362553.html

Oba bez LTE. Czy to ma znaczenie? W telefonie mam LTE i różnica jest wyraźna.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 10 maja 2015, 18:36 
Bywalec
Offline
Od: 17.02.2015
Posty: 352
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyDream
Region: wielkopolski
Przeczytaj sobie pare postów wyżej ile danych zużywają usługi związane z navi w m6. To jest kwestia przesłania kilkuset kilobajtów, moze megabajta na raz. Dla takich transferów lte lub jego brak nie ma żadnego większego znaczenia.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 11 maja 2015, 00:42 
Wtajemniczony
Offline
Od: 12.03.2014
Posty: 201
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Czytałem wszystkie posty, ale nie jestem pewien, czy to będzie tylko kwestia nawigacji, która notabene sprawuje się fatalnie, czy może jeszcze innych usług sieciowych.

-- Dodano: Pn, 11 maja 2015, 01:42 --

OK, Huawei E355 kupiony, karta w Play zamówiona. Zobaczymy, czy chociaż to w Mazdzie zadziała... :?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 11 maja 2015, 04:54 
Offline
A ja wczoraj miałem ciekawe przeżycie.. Po uruchomieniu był język angielski... :lol: Ok. Przestawiłem i tyle. Kolejne uruchomienie i charakterystyczny znaczek Mazdy świecił jakieś 3-4 minuty. W końcu jak system się podniósł to flash'a USB wykrywał kolejne 2.. :lol:


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 11 maja 2015, 14:02 
Prawie fanatyk
Offline
Od: 01.11.2013
Posty: 2163
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
Pamiętam minione już czasy gdy zachwycaliśmy się wspaniałą japońską elektroniką użytkową.
Mazda niechybnie korzysta nadal z rozwiązań tego znakomitego okresu. Minęło już kolejnych 20-30 lat a i świat poszedł do przodu daleko ... daleko <hahaha> :lol: <hahaha> :lol:

_________________
Nie odkładaj do jutra tego, co możesz zrobić pojutrze!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 12 maja 2015, 08:45 
Amator
Offline
Od: 24.01.2015
Posty: 72
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Czy ktoś z posiadaczy routera Huawei E355 wkładał może do niego kartę Aero2? Zastanawia mnie czy całość ma prawo zadziałać, ze względu na CAPTCHE, którą trzeba wpisywać przy łączeniu z Aero np. na kompie. Jeśli ktoś może to sprawdzić byłbym wdzięczny.

Możecie podać sklepy z których braliście router w cenie ok. 120zł . Na necie aktualnie posucha z dobrymi ofertami na ten model.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 12 maja 2015, 09:00 
Bywalec
Offline
Od: 17.02.2015
Posty: 352
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyDream
Region: wielkopolski
captche wpisuje sie z poziomu przegladarki na kompie i jesli pamietam trzeba bylo po jej wpisaniu restartowac sesję, wiec
marnie widze wspołprace w aucie z tego powodu

natomiast fakt czy w ogole działac bedzie z aero2 jestem w stanie sprawdzic, mam karte sim aero2 która siedzi na stałe w laptopie :) wiec jesli Ci bardzo zalezy to moge sprawdzić

internet bez captcha w aero2 masz w platnych pakietach aero2 - najtanszy 5 zl na miesiac - 60 zl na rok - predkosc 512 kb/sek - co wychodzi i tak drozej niz wspomniany tu prepaid z play :)

ja swoje dwa modemy (dla siebie i brata) kupilem na allegro w cenach tu podawanych - okolice 100 zl


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 12 maja 2015, 09:03 
Amator
Offline
Od: 24.01.2015
Posty: 72
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
kichu będę wdzięczny za sprawdzenie. Nie robię sobie zbytnich nadziei właśnie na wspomniane przez Ciebie fakty. Jestem tego świadomy, ale wykluczmy to definitywnie.
Możesz podlinkować sprzedawcę?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 12 maja 2015, 19:42 
Wtajemniczony
Offline
Od: 12.03.2014
Posty: 201
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
escorpion napisał(a):
We wtorek jadę do ASO sprawdzić bluetootha, bo nadal nie mogę połączyć telefonu. To znaczy ściąga mi większość kontaktów, ale maksymalnie tylko do litery M.

Byłem w ASO. Porażka. Teraz mam zsynchronizowane wszystkie "kontakty" z którymi kiedykolwiek korespondowałem mailowo i ani jednego z numerem telefonu. Nie mam też możliwości dodania ulubionych. Poza tym w nawigacji straciłem wszystkie ulubione lokalizacje.

Na koniec spróbowali podłączyć mnie do wifi. Z moim telefonem oczywiście się nie udało, więc spróbowali z ich wifi serwisowym i... kolejna porażka. Wyślą zapytanie do Mazdy. Podobno po jakiś dwóch tygodniach powinna być odpowiedź. Ciekawe, czy ten router Huawei E355 zadziała. :>

Żeby było zabawniej, jak odjeżdżałem spod ASO, zadzwoniła miła pani z Mazdy Polska, żeby zapytać, jak mi się kupowało auto, czy jestem z niego zadowolony, co sądzę o dealerze, czy powtórnie kupiłbym Mazdę 6. Wszystko miałem ocenić w skali od 1 do 5. Możecie sobie wyobrazić, co jej powiedziałem. <baseball>

To miała być rozmowa na 5 minut, a trwała 15.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 12 maja 2015, 20:31 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 28.07.2013
Posty: 1952
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
Skąd ja to znam te miłe niemiło kończące się telefony... rozumiem że na nowa navi też ma problem?

_________________
Samochodami się albo jeździ albo się je kocha, fajnie jak jest jedno i drugie


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 12 maja 2015, 20:36 
Wtajemniczony
Offline
Od: 12.03.2014
Posty: 201
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Tak, nowa navi to porażka. Pierwsza lepsza na Androidzie jest od niej lepsza.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 12 maja 2015, 20:57 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 16.09.2013
Posty: 2161
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: mazowiecki
czyli tom tom w przedliftowych nie byl taki zły ??? ;)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 12 maja 2015, 21:08 
Bywalec
Offline
Od: 17.02.2015
Posty: 352
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyDream
Region: wielkopolski
hmmm jak dostalem auto zastepcze m6 przed liftem i jechalem z tomtomem do domu, to na prostej drodze zaproponowal mi skret w prawo, jazde do najblizszego "rozjazdu" zawiniecie sie o 180 stopni, po czym skret w prawo i powrot na droge ktora powinienem jechac prosto :) wiec nie chwalibym tom toma przed zachodem slonca... generalnie tom tom w mazdzie jakos daleki byl od tego ktorego znalem z urzadzen tomtoma kupowanych osobno i tom toma na komorce


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 12 maja 2015, 21:26 
Bywalec
Offline
Od: 05.03.2015
Posty: 465
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
ZBANOWANY!
A ja nie narzekam na navi w poliftowej. Ma tam jakieś swoje wady (np ustawicznie kieruje mnie na Łazienkowski, który ma w usł połączonych pokazany jako zablokowany...) ale generalnie to najlepsza navi jakiej używałem (używałem AM, TT, naviexperta i Sygica i google i apple map)

@Scorpion - na e355 na pewno Ci zadziała, mnie też nie chciał łapać ajfona ani nexusa, a e355 łapie zawsze, z tym, że musisz ustawić kanał 11 na routerze

a co do ASO, to ja sie troche Ci dziwie szczerze mowiac.... z ASO jest troche jak z odbiorem mieszkania od dewelopera - póki Ci na twarz nie spadają płytki, to się nie czepiaj kątów w sypialni i purchla za kaloryferem, bo Ci przyjdzie pan Henio jakiś i wyszpachluje tak kąty że będą 90,00000 stopni, ale za 2 lata jak podpiszesz odbiór Ci spadną na głowę razem ze wszystkimi płytkami.
Jak nie muszę, to unikam kontaktu z ASO jak ognia - jak jesteś upierdliwy to Ci wifi niby naprawią, a przy okazji wyjmą pół nowych części i włożą jakieś używane gówna. Albo naprawią Ci wifi a rozwalą bluetooth (choć wifi mówię Ci że Ci się połączy na chujaweju) - i będziesz nogą tupał i jeździł do nich po sto razy, aż im w końcu wytoczysz proces trwający dwa lata, podczas którego będziesz jeździł z telefonem na szybie - szkoda zachodu.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 12 maja 2015, 22:26 
Wtajemniczony
Offline
Od: 12.03.2014
Posty: 201
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
makaronek napisał(a):
a co do ASO, to ja sie troche Ci dziwie szczerze mowiac....
Jak nie muszę, to unikam kontaktu z ASO jak ognia - jak jesteś upierdliwy to Ci wifi niby naprawią, a przy okazji wyjmą pół nowych części i włożą jakieś używane gówna. Albo naprawią Ci wifi a rozwalą bluetooth - i będziesz nogą tupał i jeździł do nich po sto razy, aż im w końcu wytoczysz proces trwający dwa lata, podczas którego będziesz jeździł z telefonem na szybie - szkoda zachodu.


Akurat z tym się nie zgodzę. To gdzie niby mam pojechać jak nie do ASO, żeby naprawili mi na gwarancji to, co nie działa? To nie jest czepialstwo, tylko konieczność. Czy Tobie kontakty synchronizują się bez problemu? Czy nawigacja nie prowadzi Cię z Ursynowa na Ursynów przez centrum? Syty głodnego nie zrozumie. :roll:


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 12 maja 2015, 22:54 
Bywalec
Offline
Od: 05.03.2015
Posty: 465
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
ZBANOWANY!
Kontakty bez problemu.
Co do nawigacji - nie wiem. Jestem słojem typowym i każda wyprawa do Wawy poza Mokotów i Ursus to dla mnie przygoda ;)) Jadę jak mi każe, później nawijam te ósemki koło mostów, bluźnie i dalej jej używam... ;) ale nie jest zła - te drogi, które znam, podaje dobrze. Szybko się zbiera jak ją "przechytrzę" i poza faktem, na Puławskiej jest chyba jakaś tarcza antyrakietowa bo ciągle pokazuje, że jadę przez oczko wodne w parku, choć jadę trzypasmową sporą ulicą, to jest ok.

a co do ASO to podziwiam... Mnie brak sił na to wykłócanie się z nimi - szkoda zdrowia. Dam im podłokietnik do wypchania to zrobią mi poduszke Sobakała z tego, zapytam czemu tłumik był zardzewiały w nowym aucie to mi powiedzą, że bryza była w Hamburgu, ale już pewnie ok. Problemy z wifi pewnie wytłumaczą awarią telefonu, a pękającą skórę na kierownicy stwierdzą, że mi się łapy pocą od adrenaliny wyzwalanej przez silnik 165KM. W dupie z nimi, za 5 lat moje życie się zmieni - kupię Mercedesa albo BMW albo wyemigruję na jakąś Maderę, a tam mogę jeździć nawet fiatem uno, moczenie dupy w oceanie i świeże winogrona mi zrekompensują straty ;)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 13 maja 2015, 07:35 
Avatar użytkownika
Nowicjusz
Offline
Od: 09.12.2014
Posty: 59
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Niedawno kupiłem M6 FL z nową nawigacją i systemem MZD Connect. Jak na razie uważam, że nowa nawigacja jest do zaakceptowania chociaż ma swoje minusy jak każda inna. Natomiast to z czym zamierzam powalczyć to brak usługi LIVE (komunikaty drogowe drogą radiową TMC) na terenie PL. Jadąc przez Niemcy czy Belgię usługa ładnie informuje o utrudnieniach drogowych i proponuje objazdy. Niestety na terenie Polski nie ma takiej usługi. Z tego co zdążyłem wyczytać w Internecie, to w PL TMC jast nadawane przez RadioZet I RM/FM i w obydwu wypadkach usługa jest płatna tzn. dostawca sprzętu musi podpisać umowę z dostawcą usługi. Zapytałem Mazdę Polska o tę usługę i otrzymałem lakoniczną odpowiedź, że w PL usługa jest niedostępna. Może warto się zebrać i zaatakować MMPol aby podpisała umowę z dostawcą TMC?

_________________
Marek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 13 maja 2015, 07:57 
Bywalec
Offline
Od: 05.03.2015
Posty: 465
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
ZBANOWANY!
A mnie sie dwa razy włączył komunikat z radiowej jedynki :) wyskoczyło powiadomienie na ekranie jak akurat słuchałem mp3 i mi zaczelo odtwarzac jakies "radio kierowców" glosem jakiegos 80 letniego redaktora "Lata z radiem", az z wrazenia prawie zjechalem na pobocze

nie pamietam tylko jak to sie wyzwolilo :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 13 maja 2015, 08:23 
Weteran
Offline
Od: 22.10.2012
Posty: 6352
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
Masz włączoną funkcję TA (Traffic Announcements) - czyli przerywa Ci to co aktualnie odtwarzasz i przełącza na stację nadającą aktualnie informacje o drogowe i o korkach - to nie było to?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 13 maja 2015, 10:17 
Bywalec
Offline
Od: 05.03.2015
Posty: 465
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
ZBANOWANY!
No było było chyba Kaczorro (tak sądzę) - to było w odpowiedzi na post blmarka, który pisał, że TA nie działa w Polsce.
Choć na 2 miesiące użytkowania auta (zrobiłem już koło 5000km) usłyszałem to może z 2 razy ;))) szału nie ma ;))

edit - teraz zauważyłem że blmarek pisał o TMC, to jednak inna usługa :) TA w każdym razie rzadko bo rzadko ale działa ;)


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1709 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 57  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.